Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç Hassas Yönleri ve Korunma Yöntemleri

ben de koç burcuyum seviyorum kendimi ve burcumunözelliklerini. Kötü denen yönlerini bile seviyorum ...Buraya yazan kişilere bakarsak zaten hepimiz tipik koç narsistliği yapmışız :))

yalanı kandırmacayı hiç sevmiyorum bu yüzdende içimde birikince karşımdakine çok ağır patlıyorum birdahada o kişiyle uzlaşamıyorum aradabir düzelir gibi olsamda yok olmuyor

bazen o kadar enerji doluyumki bi anda kafamı dolduran sorun nedeniyle o enerjimden eser kalmıyor..

ben tipik bir koçum...
ama şu alın kazaları yorgunluk ve bas agrılarının tam üstüne basmışsın
tebrik ediyorum vallaaaa
ama ben sewiyorm kendimi de burcumu da ..

bende bütün koçlar gibi koç burcunu ve bütün koçları çoooooook seviyorum, kendimide tabiiiiii kaydirigubbakcemile3

bende tipik bir koç burcuyum ve kendimi seviyorumkaydirigubbakcemile2

sadece çok sabırsız oluşum bazen kötü oluyor....yazılanlarda doğru...baş ağrılarım meşhurdur,midemde çok hassas....

ama herşeye rağmn iyiki koç burcuyum....kaydirigubbakcemile5

bende tipik bir koçum çok seviyorum burcumu
kötü denilen özelliklerimi bile seviyorum
koç burcuna sahip olmak ayrıcalıktır

nerede koc kadinin okuduysam hepsi kendini ve burcunu cok seviyor..
benden birkac tane daha mi var diye dusunuyorummkaydirigubbakcemile3
yazilanlar aynen dogru yuzumu cok vururum daha yeni gece uyurken kalktim su icin carptimkaydirigubbakcemile3
hala sisss...:gitme:

Bu arada ben ve tanıdığım bütün koçlar dalgacı ve hayatı ti ye alan tiplerdir.Çevrelerinde olup bitenleri görmezden gelip insanları pek kafaya takmayıp bildiklerini okurlar.

bence yanılmıssın canım koçlar tam aksine herseyi kafaya takarlar ve meseleyi büyütürler yanı bır pıre ıcın yorgan yakarlar....

Bende kocum carsida pazarda hava alaninda yada terminalde yorulduysam yere sokak ortasina yada durakta bagdas kurup otururum herkes dik dik bakar ay napim yoruldugumda birseyi takmam ki Kim ne derse desin nasil rahatsam öyleyim .Ögrendimki burcumun özelligimis Sira disi olmayi seviyorum.2 cocuklu kadin gibi degilim olamamda ben buyum

benimm benimm benim aynı benim kimse itiraz edemez dik başlıyım otoriterim dediğim anında olamlı deteycıyım kafama koyduğumu yaparım yeri geldiğinde kimsenin özünün yaşına bakmam silerimmkaydirigubbakcemile2

benimde yükselenim koç aslında aslan burcuyum ve iki otoriter burç birleşince çileden çıkaran biri olu veriyorum.Allah kocama sabır versin ama kendime itiraf edebiliyorum..bide ona edebilsem...kaydirigubbakcemile3

bende koçum bende birçok özelliğini taşıyorum burcumun aama hiç bi koç arkadasım olmadı çevremde denk gelmedi en çok da kendim gibi bi arkadasım olmasını isterdim çünkü kendimi çok seviyorum

benimde yükselenim koç aslında aslan burcuyum ve iki otoriter burç birleşince çileden çıkaran biri olu veriyorum.Allah kocama sabır versin ama kendime itiraf edebiliyorum..bide ona edebilsem...kaydirigubbakcemile3

canım bende tam tersi koç burcuyum yükselenimde aslan.:)bazen tahammül edilemez oluyom ama genede seviyom kendimi burcumu yükselenimii:sm_cool::)

X