Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç Erkeği İle Evli Olan Bayanlar

Eşim koç burcu ben yay burcuyum ikimizde ateş elementi ve en iyi anlaşan burçlardır koç ve yay.Koç burcu erkekleri inatçı biraz da bilmiş olurlar akıllı mantıklılar belki hepsi aynı değil ama ben eşime göre söylüyorum merhametli iyi niyetli sadakatli ve güvenilir olurlar çok iyi sır saklarlar

Son düzenleme:
Koc ile nisanli bir Balik olarak, kesinlikle inat konusunda birbirimizin aynisi oldugumuzu soyleyebilirim. Ikimizde nuh diyip peygamber demeyenlerdeniz. Kavgalar hep ondan cikiyor :KK43:

cicim aylarında inatçılık yoktur sempatiklık tavandır.köprüyü geçene kadar hesabı koç erkeği kadar egoist kinci kompleksli erkek görmedim,insan kendi egosu uğruna eşinide kıskanırmı daha aşağıda göstermeye çalışırmı,ha birde hevesi geçince onun kadar çamura yatan yoktur.tembeldir,rahattır hesapçıdır ama ooo çok konuşkan sempatik cana yakın dersin dışardan.

koç erkeği mi :) sorunlu erkek :) bu burçtan olan erkek gördün mü arkana bakmadan kaçacaksın :KK70: nısanlanmıs ya da evlenmıssen de çekecen naapacan :KK70: Allah sabır :KK70: şaka bı yana...iyisi de vardır kötüsü de :) şans işi

Son düzenleme:
bizimkisi ikizler ve koç birlikteliği
inanılmaz zor ve uyuz oluyorlar. bu kadar herşeye takan ve sorunlu bir insanla daha önce karşılaşmadım
ama çokda mücadeleci.sevgisine çok sahip tek iyi yönüde bu :KK34:
tamda ikizler lik bir insan ya nasip işte :KK52:
nasıl aynı evde aynı yaşantıda barınıcam bilmiyorum birbirimizi yiceğimizden eminim:KK50:
gelecekte evleneceğim huysuz ve tatlı adam:KK34:

Koç burcu erkeğinin özelliklerinde genelde "ilgisini sürekli canlı tutmak gerek yoksa bir anda size olan ilgisi biter ve başka ufuklara koşarak gider" vs. gibi şeyler okudum ama çapkınlığa dair sizlerde bir tane bile yorum okumadım -maşallah :) umarım bizim de öyle olur. ben fanatik aslan:KK37: o da tam bir koç.

ben kova, eşim koç :)
koç erkeği eşine yada sevdiğine inanılmaz bağlıdır, romantiklikle uzaktan yakından alakası yoktur :) ama inatt desenn aman allahım evi koy kaç, evcildir,kıskançtır.... gezmeyi tozmayı sever, hep ilgi alaka bekler,yeterince ilgi görmediği zaman sıkılır dışarlara akar
çabuk öfkelenir, çabuk yumuşar
allah koç burcu eşi olanlara SABIR versin diyorum :KK6:

X