Klomen kullananlar yardımcı olabilirmi

Kızlar merhaba bu ay klomen kullanmaya başldm 3.cü günün ama bi kasık agrısı belrtsi yok siz klomen kullandıgınızda neler yaşamıştınz süreç nasıl ilerledi ve gebeliğiniz nezman oluştu yardımcı olursanz çok sevinirim
Bende ilk defa bu ay Klomen kullandım ve 14 Aralık çatlatma iğnesi oldum adet günümü bekliyorum. Klomene başladıktan sonra ara ara kasık ağrım oldu , duygusallaştım

Tabiki paylaşırım 😊 14 aralıkta oldum iğneyi bugün 13. Günüm
Dün erken gebelik testi yaptım biraz aceleci davrandım negatifti o yüzden umudum kırıldı biraz 😌

Ben de klomen kullandım. 5 gün ikişer tane. Doktorum 10 tane yumurtamın oluştuğunu bu yüzden çatlama iğnesi vermeyeceğini söyledi. Kullanırken bende de kasık ağrısı vs olmadı. Şuanda da sadece biraz şişlik var adetime de 10 gün var. Beklemedeyim. Rabbim hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin hepimize
Klomen kullanıp biteli 16 günüm 4 yumurta olduğu için aşılama yapmadım eşimin morfolojisi kaynaklı aşılama oalacakdim olmadım işte ama kaç gündür mide bulantısı kasik ağrısı sık idrara çıkma özellikle bugün midem bulantım gündüz çok oldu göğüs ucum agriyo dokunamiyorum sizde de böyle oldumu

Klomen kullanıp biteli 16 günüm 4 yumurta olduğu için aşılama yapmadım eşimin morfolojisi kaynaklı aşılama oalacakdim olmadım işte ama kaç gündür mide bulantısı kasik ağrısı sık idrara çıkma özellikle bugün midem bulantım gündüz çok oldu göğüs ucum agriyo dokunamiyorum sizde de böyle oldumu

Bende sadece şişlik vardı onun dışında hiçbir şey yaşamadım. Yumurtalarımın çoğu çatlamayıp kiste dönüşmüş. Kist tedavisine başlayacağız. Korunmamız gerekiyormuş bu süreçte de, bebek isterken korunmak biraz gücüne gidiyor insanın ama rabbim hayırlısını versin inşallah 😔🙏

Bende sadece şişlik vardı onun dışında hiçbir şey yaşamadım. Yumurtalarımın çoğu çatlamayıp kiste dönüşmüş. Kist tedavisine başlayacağız. Korunmamız gerekiyormuş bu süreçte de, bebek isterken korunmak biraz gücüne gidiyor insanın ama rabbim hayırlısını versin inşallah 😔🙏
Kist mi yapıyor peki kist yapıp yapmadığını öğrenmek için doktora gidip nediyeyim ki

X