KLİNİKİYİLİKSAĞLIK BÜLENT ARICI

yagmuray2023

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2023
1
0
25
Merhaba, herkese ben Labioplasti sürecimden bahsedicem çok uzun bir süre araştırma yaptım ve OP.DR. Bülent arıcı ile DOÇ.DR. Osman temizkan ile karşılaştım her yerden aradım soruşturdum hiçbir kötü yoruma rastlamadım ve randevu alıp görüşmeye gittim ilk karşılama ve görüşme çok ilgili ve sıcakkanlıydı her kadının endişeleri ve korkuları olduğu gibi benimde vardı ve şunu belirtmek istiyorum bütün anneler kızlarına gerçekten kadınsal hastalıklarla ilgili bilinçlendirsinler ben bilinçsiz olduğumu Osman bey anlatınca anladım sağ olsun her şeyi anlattı ve her sorumu cevapladı aynı gün işlem olmak istediğimi söyledim çünkü bıkmıştım artık saat 2 de mesai bitmesine rağmen benim için kaldılar ve işleme aldılar. Uyuşturma için ilk krem sonra iğne yapıldı biraz korkmuştum asistan hanım elimi tutup benimle konuşmaya başladı sakinleştim doktorlar işleme başlamış dikmişler bana tamam dediler ve ben bu kadar hızlımı dedim yarım saat sürdü en fazla evim 3saat falan uzaklıkta bir yerdeydi otobüsle ama hiç ağrım yoktu gidebilirdim de ama erkek arkadaşım almaya geldi neyse araçla yarım saatte evde oldum buz uygulaması yaptım ağrım az bir şey vardı ilaçlarımı kullandım ve mışıl mışıl uyudum cumartesi işlem yapıldı pazartesi iş başı yaptım ve hiçbir sorunum yok ağrım yok 10 gün sonra kontrolüm var teşekkür ederim doktorlarıma ve bayan asistan hanıma yani yaptırmak isteyenlere önerim bülent hoca ve osman hoca herkese geçmiş olsun.

X