Bölgesel İncelme Klasik Korse ile Bel Zayiflar Mi ??

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

ahhhu

şafağımıza 325...
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2008
365
0
34
ARKADASLAR BEL WE KARIN CEWRESI ICIN BEN YENI BISEY OGRENDIM DAHA DOGRUSU BUNU ESKI KADINLAR YAPARMIS EZELDEN DEWAMLI KORSE GIYILDIGI ICIN KADINLARIN BELLERI INCECIKMIS SIZCE BOYLE BIRSEY DOGRUMUDUR DEWAMLI KORSE GIYSEK MI ACABAfisfisfis

bende korse var bi kaç gün giymiştim ama sürekli giymek gerek zayıflatmıo ama sürekli kullanınca cildi sıkılaştırıo sanırım

hmm yanı bel bolgesını ınceltmıyormu acaba hıc sekıl wermıyormu

onu bende geçenlerde Salma Hayek'in bi filmöini izledikten sonra düşünmüştüm..
ama tüm korse giymek gerekli bence çünkü korse beli sıkıştıracak ve yağlar alt taraftan fırlamak zorunda kalacak...
yaz sıcağında da tüm korse insanı yakar pişirir ..ama kışın deneyebilirim :)

annem herzamn söyler korse belinizi incecik yapar sürekli kullanırsan die.ben lise bittkten sonra çok kilo almştım bunu saklamak için 1 yıl kadar kullandım inanın çok güzel toparladı artık kışları sürekli olmasada arlıklı giyiyorum çünkü ben gerçekten çok faydasını gördüm annem sagolsun

ewet
yaa eger yazsa pısırır ınsanı o ama benımde belı m kalınlasmaya basladı nee apsam bılmııom kı

canım senin kullandığın korse nasıl bişeydi..
bu sadece bel için olanlar mı yoksa çamaşır gibi giyilip bele kadar saranlardan mı?
annem herzamn söyler korse belinizi incecik yapar sürekli kullanırsan die.ben lise bittkten sonra çok kilo almştım bunu saklamak için 1 yıl kadar kullandım inanın çok güzel toparladı artık kışları sürekli olmasada arlıklı giyiyorum çünkü ben gerçekten çok faydasını gördüm annem sagolsun

valla ben klasigini falan bilmemde tüm korselerin beli incelttigi soyleniyor ne kadar dogru onuda bilemiyorum :bbo:

doktorumdan öğrendiğim kadarıyla korse kullanımı bel kaslarını zayıflatıp ciddi rahatsızlıklara neden oluyormuş...özellikle sürekli korse kullananlar için tehlike arz ediyormuş...siz bir uzmana danışmadan bence ssürekli kullanmayın derim...tercih sizin tabii ki...

ARKADASLAR BEL WE KARIN CEWRESI ICIN BEN YENI BISEY OGRENDIM DAHA DOGRUSU BUNU ESKI KADINLAR YAPARMIS EZELDEN DEWAMLI KORSE GIYILDIGI ICIN KADINLARIN BELLERI INCECIKMIS SIZCE BOYLE BIRSEY DOGRUMUDUR DEWAMLI KORSE GIYSEK MI ACABAfisfisfis

Tamda bunu söylüyodum bende arkadaşım! Ama kimse bana destek çıkmamıştı. Hadi sıkı güzel bi korse bulalım...Tavsiyesi olan var mı?

Korse kesinlikle beli incecik yapar bildigimiz (klasik korseden söz ediiyorum) annem denemiştir genken
bulabilirsem şimdi bnde alıcam

korseyı sadece kulanmak faydalı olmaz bence.cunku dıyet ve spor yapınca süper dıyebılım.cunku bende cok kıloluydum korse,dıyet ve spor sonucunda ıstedıgım sonuca kavusmustum....a.s...

kızlar merhaba
ben yeni üye oldum arkadaşım turbocell shaper diye bir korse aldı eczaneden eczacı kadın garanti vermiş 15 gün oldu başlayalı 1-2 cam inceldi bende merakla onu bekliyorum
benimde yan yağlarırım ve göbek sorunum var
normalde inceyim

hiç bu turbocell hakkında fikri olan varmı

bılmıyorum canım hıcbır fıkrım yok onla ılgılı ama bıldıgın klasık krse ıle belın zayıfladıgını duymustum nerde satılır kı klasık korsse alıp hemen baslayacagım

kızlar doğru korse beli inceltir. zaten herkesin bi giyim tarz vardır ve vücudu ona göre şekillenir.. örneğin benim çamaşırlarım hep düşük belli, pantolonlarım da öyle.. ve göbeğimle belim ona göre çıkıyoo.. velhasılı sürekli korse inceltir ama kan dolaşımını yavaşlatır ve bu da bacaklarınızı saran bi korsede selülitli, cilt bakımından parlaklığını kaybetmiş ciltli ve sağlıksız biri yapabilirrr.. :1no2:

a.s.Merhaba kızlarrrr.....Dün bu topiği okudum klasik korse tam korse ne bilmediğimden internette araştırdım.Tam korseler var hiç deneyeniniz oldumu almayı düşünüyorum ama fikrinizi alamak istedim benim göbek ve basen problemim var kilom boya göre normal ama sıkılaşmak lazım yardı ederseniz sevinirim. :teytey::asigim:

arkadaşımın kullandığı turbocell shaper de bir korse sadece bel için olanı var göbek ve yan yağları için tam uygun ama emin olamıyorum ya arkadaşım incelmiş görünüyo çok büyüktü göbeği
almak istiyorum internette satıcıların dışında bir bilgiye rastlamadım masaj yapıyomuş falan
ya bilemedim ne yapıyım

Nivea My Silhouette le her akşam ve sabah göbek ve yan yağlarıma el masaj cihazı ile masaj yapıyorum kızaraana kadar incelme var iki haftada 3 cm yediklerimede dikkat ediyorum yanlız sıkılaşmayada ihtiyacım var ya temmuzda tatile gidicem bana yardım edinnnnn lütfennn

bana göbek ve basen için lazım yaaufffff eski korse buldum onu giyiyorum şimdi ama.Eğer gerçekten işe yararsa bacaklarda ve belimde bombeler olacak tatlicadiarzu

turbocell shape fiyatı nedi acaba biliyormusun?

turbocell in fiyatı 72 ytl canım. Aynı anda basen ve göbek için olanıda varmış.Dün tunalıdaki eczaneye gittik arkadaşımla benim için konuşmaya ama kapanmıştı.İşten çıkıp gidene kadar kapatmışlar tabi.Arkadaşımda alma önce bendeki sonuca bakalımda diyor.
Net sonuç için 8 hafta geçmesi gerekiyormuş günde 8 saat giyiyor.3hafta oldu ben işe yaradığını düşünüyorum.

X