KK Nostalji Treni 🫠

Ohannes, link salsana :KK53:

Hazır mısın?

Üye: Passionatewoman Passionatewoman

işyerinden bana aşık olan bir adama bacaklarımı gösterdim, o görmek istedi bende eteğimin boyunu kısalttım biliyorum yaptığım çoookk yanlış ama bende frikik verdimm.. !

Konu

Selamlar, hortlatılan konudan buraya düştüm. Merve okan aşk deyip kaçıyorum :KK70:
Ayy evet ya😂😂😂 kabus gibiydi.
Bi de Aysenur mu naz mı ne vardı, tıp okudugunu iddia ediyordu, çok güzelsin falan diye yağ çekiyordu 2011 kıvamındaki üyeler, sonra o da fake çıkmıştı, fotolar başkasınındı falan :KK53:

Son düzenleme:
Bi de Aysenur mu ne vardı, tıp okudugunu iddia ediyordu, çok güzelsin falan diye yağ çekiyordu 2011 kıvamındaki üyeler, sonra o da fake çıkmıştı, fotolar başkasınındı falan :KK53:

Heeeeee dur duuur o başkaydı Sinan’dı onunkisi 🤣🤣🤣🤣 karıştırdım ben

Hazır mısın?

Üye: Passionatewoman Passionatewoman

Konu

Bu ismi hatırladım 😂😂 5 sene de devam etmiş üyeliği, iyi dayanmış burda :KK53:

Bi de Aysenur mu ne vardı, tıp okudugunu iddia ediyordu, çok güzelsin falan diye yağ çekiyordu 2011 kıvamındaki üyeler, sonra o da fake çıkmıştı, fotolar başkasınındı falan :KK53:
Kaşıkla fotonu çek at demişlerdi de saçma sapan bir foto atmıştı plastik kaşıkla ahahshshsh hatırladım stalklamıştım ahabsbsb

Breaking bad vardı bir de, norveçli sevgilisi vardı 🤣
AklınYolu1 vardı, bi ara kaos kraliçesiydi, hiçbir şey yaşamadığımız halde bana da takmıştı, sataşıp duruyordu :KK53:
Epeydir yok galiba.
Bilgece vardı ya, manipülasyon ustası, drama queen, özelde de görüşmüştüm salak gibi, onların wp grubuna düşmüştüm de sonrası nasıl bir kaçış 😂😂😂 Güya KK'ya küsüp gitti de ben hiç inanmıyorum onun burayı bıraktığına, kesin takılıyordur yine.

X