Kızlık zarım bozuldu mu?

selin114

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2024
10
0
23
Öncelikle yargılamadan yorumlarda bulunursanız sevinirim. Gerçekten son zamanlarda bundan başka bir şey düşünemez oldum. Ben 24 yaşındayım ve evli değilim bir erkek arkadaşım var. Adetimin bitiminden 3 gün sonra biz sürtünme şeklinde tam bir birleşme olmadan temasla yakınlaşmamız oldu. Ve koyu renkte bir miktar kana oldu ben bunu 3 4 saat sonra fark ettim. O gün oldu ve bir daha belirgin bir kanama olmadı. Sizce kızlık zarım bozulmuş olabilir mi yada zedelenmiş? adetimin bitiminden yakın bir zamanda böyle birşey olduğu için akıntı da olmuş olabilir mi? Lütfen bir fikri olan yardımcı olabilir mi?

İnternette arttığımda zedelenme ve bozulma farklı şeyler. Zedelenmeyse eğer endişelenmemeli miyim bozulması için çünkü tam olarak girmiş olması gerekirdi değil mi
Zarın yapısı ve konumu kişiye göre değişir. Bozulmuş ta olabilir. Dediğim gibi siz muayene olun.

bence birşey olmamıştır için rahat olsun içinde bir miktar adet kanaması kalmıştır o an akmıştır psikolojini böyle şeyler için bozma kendi iyiliğin için dikkat et derim

Hayır içine girmedi sadece sürtünme oldu
Sürtünme ne seviye de oldu ? İçeri doğru sürtünme ve zorlanma olduysa zedelenmiş olabilir
Ve adetinizden 3 gün geçmiş o an zevke geldiyseniz ve sürtünme olduysa o içinizde kalan adet gelmiş olabilir

bence birşey olmamıştır için rahat olsun içinde bir miktar adet kanaması kalmıştır o an akmıştır psikolojini böyle şeyler için bozma kendi iyiliğin için dikkat et derim
Teşekkür ederim içimi rahatlatacak şeyler yazdığınız için gerçekten birazda olsa içime su serpti diyebilirim bende başta buna yordum ama işte kafama takıldı ister istemez. Tekrar asla böyle birşeyin olmasına izin vermem zaten bu konuda dersimi aldım.

Bence bişi olmamıştır. Çünkü giriş olmamış şu kızlık zarı kn olaylarına çok takılmayın. Benim hiç kanamadi çünkü. Bazilarinin kanamiyor yani.

X