Kızlık zarı konusu

candygirl0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2024
18
0
31
Merhaba arkadaşlar, benim net bir sorum var. Külot üzerinden sert okşama ve sürtünme ile kizlik zari bozulur mu? Bir de 1 damla kan görmüştüm için çamaşırımda. Ama acı falan hissetmedim. Sizden ne kadar kan gelmişti ilk ilişkinizde acı hissetmiş miydiniz?

Son düzenleme:
Ya kızım bilmiyomusun bisiklete binince bile bozuluyoo (!)😒
Ya lütfen burda bilmiyoruz ve bilmediğimiz şeyleri siz büyüklerimize danisiyoruz. İnternet sitelerinde 1 cm girse bile bozulacagi yaziyor. Bundan dolayı iç çamaşırı üzerinden bozulabilecegi bana mantıklı gelmişti. Peki kanama ne kadar olur 1 damla kan gelmişti benden

Ya lütfen burda bilmiyoruz ve bilmediğimiz şeyleri siz büyüklerimize danisiyoruz. İnternet sitelerinde 1 cm girse bile bozulacagi yaziyor. Bundan dolayı iç çamaşırı üzerinden bozulabilecegi bana mantıklı gelmişti. Peki kanama ne kadar olur 1 damla kan gelmişti benden
Tahriş etmiste olabilirsin vajinani ama bilemedim şimdi

Okşamak: elini, sevgi ya da sevecenlik belirtisi olarak, bir şeyin üzerinden yavaş yavaş gezdirmek
Sürtünmek: geçerken değmek, dokunmak
Girmek: dışarıdan içeriye geçmek
Sokmak: içine girmesini sağlamak
Zar cesitleri, kanamanın şart olmaması vs bu konuları tamamen geçiyorum. Bahsettiğin zarı bozabilmek için senin de okuduğun gibi "girmek/ sokmak" gerekiyor.

Merhaba arkadaşlar, benim net bir sorum var. Külot üzerinden okşama ve sürtünme ile kizlik zari bozulur mu? Bir de 1 damla kan görmüştüm için çamaşırımda. Ama acı falan hissetmedim. Sizden ne kadar kan gelmişti ilk ilişkinizde acı hissetmiş miydiniz?

Okşamak: elini, sevgi ya da sevecenlik belirtisi olarak, bir şeyin üzerinden yavaş yavaş gezdirmek
Sürtünmek: geçerken değmek, dokunmak
Girmek: dışarıdan içeriye geçmek
Sokmak: içine girmesini sağlamak
Zar cesitleri, kanamanın şart olmaması vs bu konuları tamamen geçiyorum. Bahsettiğin zarı bozabilmek için senin de okuduğun gibi "girmek/ sokmak" gerekiyor.
Evet haklısınız, külot varken girme durumu mümkün mü sizce ? Şuan mantıklı düşünemiyorum beynim hep olumsuza ceviriyor

İçine girse hissederdin bence. Çamaşırın dantelli falansa tahriş etmişsinizdir

İçine girse hissederdin bence. Çamaşırın dantelli falansa tahriş etmişsinizdir
Yok dümdüz iç çamaşırıydı. Daha önce böyle bir deneyimim olmadığı için girme hissini falan bilmiyorum. Bu yaşadığım durumu tam anlamıyla tanımlayamıyorum.

İşte ona karar veremiyorum baskı oldu diye hatırlıyorum ama girme falan hissetmedim kesinlikle zaten ic camasirim vardi bundan dolayı da kafam karışıyor
Yavrucum hiçbir şey olmadı merak etme. Kan da psikolojiktir emin ol. Sivilce vardır kanamıştır yani kızlık zarının şu olaylarla bozulması asla mümkün olamaz.

X