Kızlar Yardımm hamilelik olabilir mi??

meraklimelahat23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2023
55
7
23
Merhabalar 09.04.2024 tarihinde en son regl oldum ve reglim 28 günde bir çok düzenlidir. 28.04.2024 tarihinde ise bir cinsel ilişkim oldu korunmadan fakat herhangi bir boşalma durumu olmadı(kısa sürdü). Reglime 5 gün kaldı yani ilişki reglime 9 gün varken gerçekleşti. Sizce böyle bir durumda hamile kalma ihtimalim nedir? İhtimal olduğunu tabiki biliyorum fakat bir yüzde verseniz sizce kaç olurdu hafif stres yaptım henüz regl gecikmem yok günümü bekliyorum.(ilk kez korumasız olduğuı için kafama takıldı).

Adetime 10 gün kala olan ilişkiden hamile kaldım ama biz zaten istiyorduk. Sizde boşalma olmadı diyorsunuz, risk illaki var olasılığını bilemesem de ama çok değildir
Yani yumurtlama gününden uzak ve boşalma olmamış bir durumda stresim yersiz gibi geldi ama yine de endişeleniyorum. Kürtaj olmak zorunda kalmak istemem.

Adet günümde, 10 gün sonra yani
Adet döngünüz kaç gündü çünkü bildiğim kadarıyla yumurta 24 saat canlı kalabiliyor sadece benim 14. güne denk geliyor düzenli olduğu için + - 3 gün versem 11 ile 17. günler arası oluyor ben 20. gün gerçekleştirdim ihtimal oldukça düşüyor boşlamanın olmaması da ekstra düşürüyor. Umarım olmaz diyelimm

Benim adetime iki üç gün var test yaptım birkaç gün evvel negatif çıktı bugün de yaptım aynı şekil göğüs etrafında damarlar belirginleşti dolgunluk hissediyorum kasıklarımda bir haftadir sızlama var ama gebelik olabilir mi
Daha adetiniz geçmeden belirti olacağını sanmam regl belirtisi daha çokbunlar ama heveste kırmak istemem ama umarım istediğiniz gibi olurr.

Adet döngünüz kaç gündü çünkü bildiğim kadarıyla yumurta 24 saat canlı kalabiliyor sadece benim 14. güne denk geliyor düzenli olduğu için + - 3 gün versem 11 ile 17. günler arası oluyor ben 20. gün gerçekleştirdim ihtimal oldukça düşüyor boşlamanın olmaması da ekstra düşürüyor. Umarım olmaz diyelimm
28, 14.gün yumurtluyorum yani yumurtlamadan 4-5 gün geçmişti. Risk hiçbir zaman 0 değil diğer günlerde de 🤷🏿‍♀️

Merhabalar 09.04.2024 tarihinde en son regl oldum ve reglim 28 günde bir çok düzenlidir. 28.04.2024 tarihinde ise bir cinsel ilişkim oldu korunmadan fakat herhangi bir boşalma durumu olmadı(kısa sürdü). Reglime 5 gün kaldı yani ilişki reglime 9 gün varken gerçekleşti. Sizce böyle bir durumda hamile kalma ihtimalim nedir? İhtimal olduğunu tabiki biliyorum fakat bir yüzde verseniz sizce kaç olurdu hafif stres yaptım henüz regl gecikmem yok günümü bekliyorum.(ilk kez korumasız olduğuı için kafama takıldı).
Bunu ancak regliniz 1 hafta gecikince anlayabilirsiniz daha zamanınız var gecikmede yok hamile kalmak bu kadar kolay dgl yumurtma gününe 2 3 gün kala yada yumurtma günü ilişki olması gerekiyor ve 28nde sizin yumurtlama gününüz olduğunu sanmıyorum tabi her kadında farklı bnm adetim ayın 15 16 gibi yumurtma tahmini ayın 28 29 30 oluyor ama dediğim gibi herkezi vücudu farklı 1 hafta geçirmemiz olursa test yapabilirsiniz

Şubat ayında kürtaj oldum 15 Nisan da da hsg çekildim şansı artıyormus burda da çok okudum hsg çekildiği ay hamile kalanları bu yüzden biraz umutluyum ama inşalla

Bunu ancak regliniz 1 hafta gecikince anlayabilirsiniz daha zamanınız var gecikmede yok hamile kalmak bu kadar kolay dgl yumurtma gününe 2 3 gün kala yada yumurtma günü ilişki olması gerekiyor ve 28nde sizin yumurtlama gününüz olduğunu sanmıyorum tabi her kadında farklı bnm adetim ayın 15 16 gibi yumurtma tahmini ayın 28 29 30 oluyor ama dediğim gibi herkezi vücudu farklı 1 hafta geçirmemiz olursa test yapabilirsiniz
Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için bende öyle düşünüyorum ihtimal tabi ki yok değil ama max %5 ihtimal veriyorum.

Benim belirtilerim adetime bir haftadan fazla varken b

Benim belirtilerim adetime bir haftadan fazla varken basladı
28, 14.gün yumurtluyorum yani yumurtlamadan 4-5 gün geçmişti. Risk hiçbir zaman 0 değil diğer günlerde de 🤷🏿‍♀️
Kızlar dün regl oldum iliskiden 2 gun sonra oluyor ihtimal bitti mi yanii 2 gun sonra oldugu icin sonraya kalmaz demi

X