Kızlar yardım, 2 aylık bebeğimin kilosu

Madem doktor 2 hafta süre verdi. En azından bir hafta destek alabilir misin birinden?
Annenden falan.
Emzirme kampı gibi bir şey yapsan.
Sadece sağlıklı beslenip uyuyacaksın.
Bebek hak dese emzir hık dese emzir.
Uyurken emzir
Uyanınca emzir.
Geceleri bol bol emzir 2 saatte bir kalk.
Yemeklerin protein ağırlıklı olsun.
Solgar bira mayası tableti öneririm.
Sütü arttırmakla kalmıyor kalitesini de arttırıyor.
Sakın ev işiydi falan kendini yorma. En kötü akşam eşin yardım etsin yemek falan yapsın.
Malesef yardım alabileceğim biri yok. Ama bi arkadaşımız yazmış ilk 5 dakika su içiyorlar sonra besili kısmı geliyor sütün diye bizimkide hep 5 dakika emiyo sonra bırakıyor, zorlasamda çoğu zaman almıyo belkide bundan dolayı kilo almadı

Malesef yardım alabileceğim biri yok. Ama bi arkadaşımız yazmış ilk 5 dakika su içiyorlar sonra besili kısmı geliyor sütün diye bizimkide hep 5 dakika emiyo sonra bırakıyor, zorlasamda çoğu zaman almıyo belkide bundan dolayı kilo almadı

Evet o zaman ilk sulu sütü biraz sağıp emzirmeniz lazım. Memede durmayan bebeler böyle az kilo alıyor. Benimki de böyleydi. Dakika tutmuşum kaydetmişim maksimum 7 dk mız var 😂
Gece emzirmesine ağırlık verin siz yine de uykuda daha rahat alır belki.

Madem doktor 2 hafta süre verdi. En azından bir hafta destek alabilir misin birinden?
Annenden falan.
Emzirme kampı gibi bir şey yapsan.
Sadece sağlıklı beslenip uyuyacaksın.
Bebek hak dese emzir hık dese emzir.
Uyurken emzir
Uyanınca emzir.
Geceleri bol bol emzir 2 saatte bir kalk.
Yemeklerin protein ağırlıklı olsun.
Solgar bira mayası tableti öneririm.
Sütü arttırmakla kalmıyor kalitesini de arttırıyor.
Sakın ev işiydi falan kendini yorma. En kötü akşam eşin yardım etsin yemek falan yapsın.

Evet o zaman ilk sulu sütü biraz sağıp emzirmeniz lazım. Memede durmayan bebeler böyle az kilo alıyor. Benimki de böyleydi. Dakika tutmuşum kaydetmişim maksimum 7 dk mız var 😂
Gece emzirmesine ağırlık verin siz yine de uykuda daha rahat alır belki.

X