Kızlar testime bakar mısınız?

dreampregnantsu

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2021
141
77
26
Merhaba arkadaşlar bugün adet günüm adetim gelsin de klomene başlayacağız diye bekliyorum 4 gün önce beta vermiştim 1.2 idi yani olmayacağına adım gibi emindim ama yine de kendimi tutamayıp son kez bi test yapayım zaten bir tane kaldı dedim. Albi marka kaset test böyle oldu 5-10 dk da hem bu testte t1 t2 falan yazıyor hiç anlamadım daha önce kuruma çizgisi vs görmediğim için bi garip geldi sormak istedim net kurumadandır değil mi?

Merhaba arkadaşlar bugün adet günüm adetim gelsin de klomene başlayacağız diye bekliyorum 4 gün önce beta vermiştim 1.2 idi yani olmayacağına adım gibi emindim ama yine de kendimi tutamayıp son kez bi test yapayım zaten bir tane kaldı dedim. Albi marka kaset test böyle oldu 5-10 dk da hem bu testte t1 t2 falan yazıyor hiç anlamadım daha önce kuruma çizgisi vs görmediğim için bi garip geldi sormak istedim net kurumadandır değil mi?
Konu başlığında adı geçen test nerede ??

Konu başlığında adı geçen test nerede ??
B3DB9CF7-87DC-4684-9BB1-CB57DF63DBC3.jpeg

Merhaba bende catmala iğnesi oldum regl 3 gün gecikti 10 tane neredeyse test yaptım en son testlere ilgi duyup içini açtım bu şekilde hepsi negatif ama bu kirmizilk nedir herkeste oluyormu bugüne kadar olsa çıkardı sanırım

Eklentiler

• IMG_20220612_070016.jpg
    IMG_20220612_070016.jpg
    131,5 KB · Görüntüleme: 606
T1 t2 yazan hangi marka test acaba

X