Kızlar sizce yerleşme kanaması mı

Slm merak ettim sonuç nedir
Ben dün gidemedim sağlık ocagina bugün gidecem yarın sonucu yazarım inşallah
☺️ Ben de gidemedim bu sabah gideceğim 🥰 dün çok kasık ağrım vardı artık pek umudum yok ama anlam da veremiyorum pek ne oluyor diye yarın sonuçta buluşalım 🌸

Sonucunuz çıktı mı benim öğleden sonra çıkacak 🌸
Sonuca e nabizdan baktimda beta hcg yoktu şimdi doktora geldim sıra bekliyorum galiba benim tahlilde yanlışlık oldu gebelige bakilmamis diye düşünüyorum
Çünkü dün idrar tahlili istemediler diye hemşire şaşırdı
Doktorun dalgınlığı sanırım

Sonuca e nabizdan baktimda beta hcg yoktu şimdi doktora geldim sıra bekliyorum galiba benim tahlilde yanlışlık oldu gebelige bakilmamis diye düşünüyorum
Aaa o şekilde mi oldu kan almadılar mı

Acilden ver bence tekrar bir gün bekleme sağlık ocağı dert

Benimde negatif çıktı canım 2.0 beta hcg
Hayırlısı olsun inşallah hakkımızda vardır zamanı insanın morali bozuluyor ama 🥲 doğru zamanda gelsin diyelim en güzeli olsun hakkında, güzel haber paylaşalım inşallah önümüzdeki aylarda 💕

Hayırlısı olsun inşallah hakkımızda vardır zamanı insanın morali bozuluyor ama 🥲 doğru zamanda gelsin diyelim en güzeli olsun hakkında, güzel haber paylaşalım inşallah önümüzdeki aylarda 💕
Malesef benim eşim işe gitti artik 4 ,5 ay falan beklemem gerekecek
Elhamdülillah zaten korunmayı yeni bıraktım inşallah en kisa zamanda güzel haberlerle geliriz 🥰

X