Kızlar sizce yerleşme kanaması mı

bettas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2024
32
0
Adet tarihimden 1 hafta önce kanamam oldu ama adet gibi yoğun degil 3 gün sürdü ve durdu
(Normalde benim adetim 10 gün sürer)
3 gün boyunca 3 tane pedin sadece ortası kan oldu ped tam dolmadi
Bu yerleşme kanaması olabilirmi
Yerleşme kanamasını 3 gün yaşayan oldumu lütfen yerleşme kanamasini yaşayanlar yorum ve cevap yazarsanız sevinirim

geçmiş olsun umarım gönlündeki gibi olur canm ama yerleşme kanaması 1-2-3-4 güne kadar sürebiliyor genelde 2-3 gün sürüyor zaten damla damla

geçmiş olsun umarım gönlündeki gibi olur canm ama yerleşme kanaması 1-2-3-4 güne kadar sürebiliyor genelde 2-3 gün sürüyor zaten damla damla
Cevabın için teşekkür ederim ilk defa katılıp ve Bir konu açtım kimse bişey yazmicak sandım

Yerleşme kanaması miktar olarak çok az oluyor, rengi de taze kan değil de kahverengiye yakın oluyor ya da çok açık pembe. Hava değişimi ya da ilaç kullanımı filan varsa regl düzeniniz değişmiş olabilir.

Yerleşme kanaması miktar olarak çok az oluyor, rengi de taze kan değil de kahverengiye yakın oluyor ya da çok açık pembe. Hava değişimi ya da ilaç kullanımı filan varsa regl düzeniniz değişmiş olabilir.
Evet galiba öyle oldu bu ay baya ağır işler yaptım ağır kaldırdım baya yoruldum bu yüzden olabilir sanırım

Benimde beklediğim adet tarihi 4 mayıs gibi ama 25 nisanda bir lekelenme yaşadım aşırı açık pembe peçeteye geldi adet oldum sanıp şaşırdım hatta normalde 34 günde bir falan oluyor. Pedi doldurmayacak kadar kahverengi akıntı oldu bir gün sürdü sadece birdaha gelmedi. bugün de beyaz bir akıntım var anlamadım dün erken gebelik testi yaptım ama negatifti

Kızlar merhaba banada yardımcı olur musunuz ? Yumurtalama günümden beri ara ara adet gibi ağrı çekiyorum ve umutlanıp adete 4 gün kala test yaptım silik ama ikinci çizgi vardı çok umutlandım sonrasında adete 2 gün kala test yaptım negatif çıktı ve hemen ardından adet oldum . Fakat normal adet gibi değildi hem erken oldum 2 gün hemde 2 gün boyunca yoğun olmayan normalden az ve pembe renkte kan geldi bugün 3. Gün ve bugünde kahverengi leke geliyor çok az sizce bu yerleşmemi bide bende kist var ama doktor önemli değil adet ile atarsın demişti kistten kaynaklı mı böyle acaba yoksa yerleşme kanaması mıdır

Adet tarihimden 1 hafta önce kanamam oldu ama adet gibi yoğun degil 3 gün sürdü ve durdu
(Normalde benim adetim 10 gün sürer)
3 gün boyunca 3 tane pedin sadece ortası kan oldu ped tam dolmadi
Bu yerleşme kanaması olabilirmi
Yerleşme kanamasını 3 gün yaşayan oldumu lütfen yerleşme kanamasini yaşayanlar yorum ve cevap yazarsanız sevinirim
Son durumunuz nedir test yaptınızmı

evet bazen kimse ilgilenmiyor bazen de hiç durmadan hunharca yorum atıyorlar :)) bence yorum atmamaları çok daha iyi
Ben post açınca kimse bişey yazmayınca çok üzülüyorum ve kafama takıyorum 😀😀😀 neden yazmıyorlar diye bazen kişisel algılıyorum artık psikolojimi sorguluyorum vala bu çocuk işileri insanı o kadar çok yoruyor ki Allah kolaylık versin bizlere

Adet tarihimden önce 2 kere yaptım negatif
Ama kan tahlili yapmak için doktora sordum ayın 7 si gel dedi
Bende bekliyorum hala ümidim var
Beklediğiniz adet tarihi ne zaman? Benim 4 mayıs. bende iki kere evde test yaptım siz gibi 25 nisanda bir buçuk gün lekelenme yaşadım diye ama negatif çıktı testler

Benimde beklediğim adet tarihi 4 mayıs gibi ama 25 nisanda bir lekelenme yaşadım aşırı açık pembe peçeteye geldi adet oldum sanıp şaşırdım hatta normalde 34 günde bir falan oluyor. Pedi doldurmayacak kadar kahverengi akıntı oldu bir gün sürdü sadece birdaha gelmedi. bugün de beyaz bir akıntım var anlamadım dün erken gebelik testi yaptım ama negatifti
Bence sizinki apaçık belli yerleşme kanaması gibi
İnşallah herşey gönlünüzce olsun

Bence sizinki apaçık belli yerleşme kanaması gibi
İnşallah herşey gönlünüzce olsun
Hepimizin inşallah ben de 6sında sağlık ocağına kan vermeye gidicem, 6 aydır deniyoruz artık ihtimal veremiyorum ama hayırlısı. İnşallah güzel haberlerde buluşalım tekrar 🌸

X