Kızlar sizce tutarmı acil

Kızlar tahmini yumurtlama tarihi 23 Nisan ,ben 20,22,24 günlerini değerlendirdim,bu 2 .denememimiz son adet başlangıcım 10 nisandı sizce bu sefer olur mu dua edin lütfen olsun 🥹❤️
Benim son adet tarihim de 9 Nisan yumurtlama günlerimiz de hemen hemen aynı inşallah hepimizden güzel haberler gelir 🫠 ben ovülasyon testi kullandım siz kullandınız mı 🌸

Benim son adet tarihim de 9 Nisan yumurtlama günlerimiz de hemen hemen aynı inşallah hepimizden güzel haberler gelir 🫠 ben ovülasyon testi kullandım siz kullandınız mı 🌸
Yok kullanmadım henüz eğer bu seferde olmazsa bende alıp kullanmayı düşünüyorum,🥲🥰inşallah gönlümüzce olur

Amin inşa 🌸🧡🙏🏻Ben iki kere kullandım hep 14. Gün ya da ya da 15. Gün pik oluyor ben sanırım artık kullanmam .
Canım benimde sat 9 Nisan. Ben ovulasyon kullanmadım ama 21 Nisan'da beyaz yapışkan bir akıntım oldu dedim heralde bu aralar oluyor gün aşırı değerlendirdim hala da devam 😁 takvimde de 26 gösteriyor senin nasıl

Kızlar tahmini yumurtlama tarihi 23 Nisan ,ben 20,22,24 günlerini değerlendirdim,bu 2 .denememimiz son adet başlangıcım 10 nisandı sizce bu sefer olur mu dua edin lütfen olsun 🥹❤️
Tahmini yumurtlama tarihlerimiz aynı🥰 Sat 12 nisandı benim de 19-21-23 nisanı değerlendirdik bakalım tutacak mı buradan haberleşiriz 🥹

Canım benimde sat 9 Nisan. Ben ovulasyon kullanmadım ama 21 Nisan'da beyaz yapışkan bir akıntım oldu dedim heralde bu aralar oluyor gün aşırı değerlendirdim hala da devam 😁 takvimde de 26 gösteriyor senin nasıl
Benim de sat 9 Nisan 🌸 ben ovülasyon testi atayım buraya 🥰

Eklentiler

• 50AAD725-5F8D-426B-A6E9-7A2E70EF0B8F.jpeg
    50AAD725-5F8D-426B-A6E9-7A2E70EF0B8F.jpeg
    155,2 KB · Görüntüleme: 72
21 ve 22 pik benim daha sonra çatlama oldu sanırım silikleşti çünkü 😊
Tik attıklarım da değerlendirdiğimiz günler

Bende ara sıra batma oluyor,başka bi belirtim yok 🥹ben dayanamayıp bugün yaptım negatif ,daha 8 gün var tabi ama dayanamadım 🥹
Aynen canım erken bence de gününde pozitifi görürsün inşallah🙏🏻 Ben cuma günü başka bir şey için kan vercem vermişken betaya baktırsam mı diyorum ama 5 gün kalmış olacak çıkar mı ki🙈

Ya bilmiyorum ki bazılarının çıkıyor bazılarının günü geçince belli oluyor ,ben sabırsız olduğum için verirdim galiba,🌸belirtin var mı

Ay benim de böyle değerlendirmeler. Aynı dönemiz. Bugün hafif doluluk hissi var alt karnımda gaz da olabilir bilmiyorum.
Beraber bekleyelim

IMG_0387.jpeg

X