Kızlar selam gülüş estetiği yaptırmak istiyorum uygun fiyatlı bir yer önerebilir misiniz

headofgossip

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2022
9
3
33
Kızlar selam gülüş estetiği yaptırmak istiyorum uygun fiyatlı bir yer önerebilir misiniz? Bir kaç yerden fiyat aldım çok pahalı bir kaç yer uygun fiyat verdi ama doktorlarına güven vermedi :KK43:

Kent Üniversitesi'nin Ağız ve Diş sağlığı merkezi açılmış Taksim'de, şuanda ücretsiz ön muayene yapıp röntgen çekiyorlar hem üniversite hastanesi hemde lokasyon olarak çok merkezi bir yerde. Hocaları ve çalışanlar çok güzel ilgileniyorlar çok donanımlı hekimler, her türlü işlem yapılıyor tavsiye ederim benim çoğu tanıdım orada tedaviye başladılar 💯😇

Kent Üniversitesi'nin Ağız ve Diş sağlığı merkezi açılmış Taksim'de, şuanda ücretsiz ön muayene yapıp röntgen çekiyorlar hem üniversite hastanesi hemde lokasyon olarak çok merkezi bir yerde. Hocaları ve çalışanlar çok güzel ilgileniyorlar çok donanımlı hekimler, her türlü işlem yapılıyor tavsiye ederim benim çoğu tanıdım orada tedaviye başladılar 💯😇
Bende orada ortodonti tedavisi görüyorum, kesinlikle tavsiye ederim. Çok temiz bir merkez ve hocalar çok başarılı, çok memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim 😍

doktor tavsiyeniz var mı

Merhaba İzmir den yazıyorum , bende gülüş estetiği düşünüyorum .Bende sizden bilgi alabilir miyim , toparladıgınız fiyatlar nedir acaba

Ne estetiği ne estetiği.
Odamı varmış hiç duymadım 😀
Hahahah güzelsen nereden bileceksin böyle şeyleri şeyleri 🤗bilgisayar ortaminda kötü görünen dişlerin şeklini duzeltiyolar ve önden tasarımını yapıyolar.(eski sevgilim gülüş tasarımcısı olmuş da 😢) yani işlemden sonra dişlerin daha beyaz daha düzgün görünüyor ve fotolarda daha rahat gülüyorsun.

kızlar tam muayene öncesi covid oldum gidemedim :KK43: Cok zor geciriyorum . covid olunca diş etlerim ve dişlerim agrıdı neden olablir bilen var mı

Kızlar fiyatlarla ilgili bilgi verebilirmisiniz bende gidicem de bir fikrim olur en azından . Özelden yazsanız da olur

X