kızlar noluurrr yardım edin:(((

goncammm48

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2017
1.263
999
Arkadaşlar hepinize merhaba öncelikle burayı sessiz sedasız takip ederken artık üye olup dertleşmein iyi geleceğini düşündüm..konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum. ben 4 senedir evliyim henüz gebe kalamadım..çocuk hasretiyle yanıp tutuşurken etrafımdakilerin soruları, imaları ,acıyarak bakmalrı beni o kadar yıprattı ki..bugün tatilden dönmeme rağmen hiç hava değişimi yaşamamamış gibiyim sürekli gözlerim dolu dolu oluyor.hayatım bomboş gibi geliyor..biliyorum çok büyük dertler var ama ALLAHIM nolur beni böyle imtihan etme diyorum ..doktorlara gittik bende hiç sıkıntı yok eşimin değerleri iyi fakat morfolojisi düşük..benim giibi olan var mı vakit kaybetmeden tüp bebeğe mi yönelmeliyiz nolurr yardım edin sıkışıyorum daha fazla dayanamıyorum psikolojim çok kötü

Durum ayniydi,cok sukur bir oglumuz oldu.Sizede hayirlisiyla nasip olur insallah.Urologa gitti mi? Varikosel olabilir mi?genelde morfolojinin cozumu takviye gidalarda deniyo artı vitaminler...

Çözümü var onu biliyorsun
bence tedaviye başlayın hemen
Çözümü var onu biliyorsun
bence tedaviye başlayın hemen
benim anlamadığım iki kez test yaptırdı kasım ayında yaptırdığı testte morfoloji çok iyi hareketlilik az çıkmıştı bu ay ise morfoloji %1 hareketlilik iyi çıktı varikosel vgözükmedi haftaya başka doktora gidecek kime inanacağımızı şaşırdık kadın doğum doktorum çok umutlu konuşmadı ..neler yapabilirz bunun için keçiboynuzu kürüne başladık şimdilik

Durum ayniydi,cok sukur bir oglumuz oldu.Sizede hayirlisiyla nasip olur insallah.Urologa gitti mi? Varikosel olabilir mi?genelde morfolojinin cozumu takviye gidalarda deniyo artı vitaminler...
gerçekten mi Allah bağışlasn size hep mutlu günlerini göstersin doğal yolla m oldu acaba morfoloji için neler yaptınız acaba

bu hafta 3. farklı üroloğa gidecek sonuçlar farklı çkınca tereddüte düştük ultrasonla bakılıyormuş sanırım bir de onu yapsınlar

bu hafta 3. farklı üroloğa gidecek sonuçlar farklı çkınca tereddüte düştük ultrasonla bakılıyormuş sanırım bir de onu yapsınlar

Hem de % 1 di varikosel hafif saptandi,hemen ameliyat oldu ve akabinde havuc suyu ictik beraber ,sayi ve hizda da düşüş baslamisti oncesinde....Neler denemedik ki proxed plus keciboynuzu ameliyat sonrasi 3. Ay hamile kaldim...En guvenilir olani elle muayene deniyor varikosel diye mi farkli cikti yoksa degerleri mi?

Arkadaşlar hepinize merhaba öncelikle burayı sessiz sedasız takip ederken artık üye olup dertleşmein iyi geleceğini düşündüm..konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum. ben 4 senedir evliyim henüz gebe kalamadım..çocuk hasretiyle yanıp tutuşurken etrafımdakilerin soruları, imaları ,acıyarak bakmalrı beni o kadar yıprattı ki..bugün tatilden dönmeme rağmen hiç hava değişimi yaşamamamış gibiyim sürekli gözlerim dolu dolu oluyor.hayatım bomboş gibi geliyor..biliyorum çok büyük dertler var ama ALLAHIM nolur beni böyle imtihan etme diyorum ..doktorlara gittik bende hiç sıkıntı yok eşimin değerleri iyi fakat morfolojisi düşük..benim giibi olan var mı vakit kaybetmeden tüp bebeğe mi yönelmeliyiz nolurr yardım edin sıkışıyorum daha fazla dayanamıyorum psikolojim çok kötü
Çözüm tüp bebekse hemen başlayın bence, bizde sorun çıkmadı 1 yıla yakın denedik düşün 10. Aydaydık ve ben de çok üzülmeye başlamıştım. Doktor aşılama yapalım istersen dediği halde tüp bebek tercih ettim. Hemen başladık tedaviye... korkma, vakit kaybetme yeter ki :)

Hem de % 1 di varikosel hafif saptandi,hemen ameliyat oldu ve akabinde havuc suyu ictik beraber ,sayi ve hizda da düşüş baslamisti oncesinde....Neler denemedik ki proxed plus keciboynuzu ameliyat sonrasi 3. Ay hamile kaldim...En guvenilir olani elle muayene deniyor varikosel diye mi farkli cikti yoksa degerleri mi?
varikosel yok deniliyor bizim için morfoloji %1 çıkmış sayıda problem yok haftaya farklı bir doktora gidecek hormon tahlili de yaptırmak gerekiyor sanırım çok çaresizim yaa

Çözüm tüp bebekse hemen başlayın bence, bizde sorun çıkmadı 1 yıla yakın denedik düşün 10. Aydaydık ve ben de çok üzülmeye başlamıştım. Doktor aşılama yapalım istersen dediği halde tüp bebek tercih ettim. Hemen başladık tedaviye... korkma, vakit kaybetme yeter ki :)
ne mutlu sana hamile kalmışsın insanın aylar geçtikçe umutları tükeniyor çok zormuş.. ilk denemende mi hamile kaldın tüp bebekte ..bir de tutmama ihtimali hepten kafayı yedirtiyor..bize önce aşılama dedi doktor daha yapırmadık onun da ihtimali düşükmüş sanırım vakit kaybetmek istemiyorum o kadar çok istiyorum ki bebek.. çok zorlu bir süreç mi tüp bebek tedavisi

İnşallah arkadaşım şu an yazarken bile ağlıyorum inan ona rağmen güldürdün beni:) psikolojim o kadar bozuldu ki
işte bu yüzden olmuyordur stres beklenti endişe engeller burada hamıle kalmak ısteyıpte artık olmuyor tamam deyıp bıraktıgı noktada tedavısız kendılıgınden hamıle kalan cok hanımı okudum ben
silin kafanızdan oluruna bırakın ugras bulun bir müddet inşallah en kısa sürede sizinde kucagınız dolar olmasada arkadasın dediği gibi teknoloji tıp aldı başını gidiyor rahatlatın kendınızi

X