Kızlar kilo almak istiyorum

Bana kalsa siliyorum aklimdan kilo meselesini ama çevrem özellikle annem çok üsteliyor. 1.68 boya 45-46 arasinda gidip geliyor kilom, zorlayinca alıyorum ama hemen gidiyor aldigim bi kac kilo da :KK43:

Kaybol gözüm görmesin seni gicik:deli: bize su bile yarasin su bile icemeyelim sen ye ye kilo alma Adalet?keşke bende zayif biri olsaydim keşke elbise aldigimda kilom değilde ben karar verseydim keşke haline sukret bncee senin yerinde olmak isteyen o kadar çok insan varkii sşahsen bennn keşke senin gibi olsaydimmm:63:

Kaybol gözüm görmesin seni gicik:deli: bize su bile yarasin su bile icemeyelim sen ye ye kilo alma Adalet?keşke bende zayif biri olsaydim keşke elbise aldigimda kilom değilde ben karar verseydim keşke haline sukret bncee senin yerinde olmak isteyen o kadar çok insan varkii sşahsen bennn keşke senin gibi olsaydimmm:63:
Doveydin:KK70:

maalesef bende aynı konudan muzdaribim..çubuk krakerim bildiğiniz :63:doktora gittim bişeyin yok dedi troitler vs normal değerler...Aslında millet ne güzel zayıfsın biz eritmek için ne çabalar harcıyoz diyo..hani o zaman hoşuma gitmiyor değil zayıflığım:süslü: Ama hiç mi kilo alamaz bi insan..hele şimdi oruçta annem durup durup,ölüceksin bu zayıflıkla vs. diyor:ukala: bebek bisküvisini denedim şurup denedim..neler yedim..önüme alıp helva çikolata tatlı ne varsa süpürüyorum..ama cıkss..acık etli butlu olaydım azıcıkkkk ne var:işsiz: Eğer bi yöntem bilen varsa lütfeeeeennn söylesin esirgemesinler bizden bilgicikleri alalım kilocukları :KK76::hamarat:

İyi geceler kızlar. Ben kilo almak istiyorum , yiyip yiyip kilo alamayan cinstenim tüm kadınların sinir olduğu ama bnm hiç hoşuma gitmeyen:rapci: Ama ben bu durumu sevmiyorum kızlar ya 23 yaşındayım, 1.64 boyundayım, 47 kiloyum. yıllardır 50 olduğumu bile hatırlamıyorum. Geceleri hiç üşenmeden yemek hazırlayıp yediğimi biliyorum. Ama bir türlü kilo alamıyorum. Doktora gidiyorum iyisin deyip geçiştiriyor. İdeal kilom bence 55 filan ama alamıyorum. Sizce nasıl alabilirim?
Yaktığın kaloriden fazla kalori alacaksın bu kadar. Spor salonuna yazıl yazılırken kilo almak istediğini belirt

öyle abidiik gubidik gece vakti yemek yemek hamur işine abanmayla olmaz spor salonuna git kilo alıcam de alırsın

maalesef bende aynı konudan muzdaribim..çubuk krakerim bildiğiniz :63:doktora gittim bişeyin yok dedi troitler vs normal değerler...Aslında millet ne güzel zayıfsın biz eritmek için ne çabalar harcıyoz diyo..hani o zaman hoşuma gitmiyor değil zayıflığım:süslü: Ama hiç mi kilo alamaz bi insan..hele şimdi oruçta annem durup durup,ölüceksin bu zayıflıkla vs. diyor:ukala: bebek bisküvisini denedim şurup denedim..neler yedim..önüme alıp helva çikolata tatlı ne varsa süpürüyorum..ama cıkss..acık etli butlu olaydım azıcıkkkk ne var:işsiz: Eğer bi yöntem bilen varsa lütfeeeeennn söylesin esirgemesinler bizden bilgicikleri alalım kilocukları :KK76::hamarat:
imom omega3 kullanın bir kaçkutu..birde bisküvi arası lokum ara öğünlerde ..

bu forumdaki zayıf olan herkes senin gibi neredeyse ve kimse henüz çaresini bulamadı :KK70: bulursan haber et :KK70:

merhaba arkadaslar..siteye yeni üye oldum..benim sorunumda şu.HASTALIK HASTASIYIM.. en ufak bir problemde soluğu doktorda alıyorum.malesef bunun için ne terapiler,ne ilaçlar..ve herkesin aynı fikri var.."hersey beyinde bitiyor" klasiği.. ve artık o kadar sıkıldım ki..boyum :1.65 kilom 47,48 değişiyor. ama bende kilo almak istiyorum.bu rahatsızlıktan nasıl kurtlulabilirim? yardımcı olabillen varmı? şimdiden tesekkürler..

Klasik şeyler ama atıyim dedim :/

KİLO ALDIRAN YİYECEKLER-KİLO ALMAK İÇİN NELER YENİLMELİ?

Herkese merhabaa :)
Günümüz problemlerinden biri her ne kadar kilo vermek olsa da,kilo almak konusunda sıkıntı çeken bir çok arkadaşım olmuştur. Genelde erkeklerde karşıma çıkan bir durum. Malum kadınlarla erkeklerin vücutları farklı. Erkekler daha çok kasa ve daha hızlı bir metabolizmaya sahip :/ (Erkek olmak vardı!!!)
Uzatmadan konuya gireyim ,kilo almanız için yemenizi-içmenizi önerdiğim bi kaç şey var.
Bunlar:
  1. Tahin:Evvett,100 gramında 595 kalori bulunuyor.
  2. Çikolata:Özellikle beyaz çikolata. 100 gramında 500 kaloriden fazla enerji bulunuyor.Yazarken bile canım çekti..
  3. Süt:Bol Nesquik'li olmasını öneririmm :p Yaklaşık 180 kalori yapıyor.
  4. Bal:100 gr 315 kalori.
  5. Pekmez:100 gramı 240 kalori.
  6. Kaymak:100 gramı 585 kalori.
  7. Hamburger menü:Fast food.. Bilirsiniz bol kalorili ve en sağlıksız olanı. 1 menü 1000 kaloriden bile fazla enerjiye sahip olabilir :/
  8. Muz:Evet çoğu diyette göremediğimiz meyvelerden. Çünkü 1 orta boy muz 100 kalori içeriyor.
  9. Pilav,makarna(soslu olması kalorisini daha da arttırıcaktır)
  10. Simit,açma,poğaça:1 adet yaklaşık 250 kalori.
  11. Mayonez:100 gramı 390 kalori
  12. Tereyağı:100 gramı 900 kalori,ancak kolestrol yüzünden dikkatli tüketin derim.
  13. Peynir:Özellikle kaşar peyniri 100 gramı 400 kalori.
  14. Milkshake:1 bardak yaklaşık 300 kalori.
  15. Avokado:100 gramı 160 kalori.
  16. Patates cipsi ve kızartması
  17. Salam,sosis,sucuk
  18. Kuruyemişler
  • Not:Arkadaşlar ben beslenme uzmanı değilim. Bu konuda sadece kalori olarak yüksek besinleri ele aldım. Ayrıca geneli sağlıksız olduğu için bir beslenme uzmanına gitmenizi öneririm. Umarım işinize yarar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de kilo alma problemim vardı. Kansızlık icin 1 yıl a yakın üzüm pekmezi kullandım. Her gün 1 çorba kaşığı. Ondan sonra kansızlık yasamadgm gibi kilo problemim de ortadan kalktı. Aşırı almıyorum. Ama istedigim kadar aldim. Tabi kilo alma olayında genetik yatkınlık ve metabolizma hızı da unutulmamali. Vücudunu gözlemle. Ihtiyaçlarini anlamaya çalış. Hormon ve kan degerlerini kontrol ettir. Kilodan ziyade bunlar daha önemli. Vücut dengeye kavuştuğu zaman hersey daha kolay oluyo

Çörekotunun nasıl bir etkisi var peki, istah açıcı mı? Gerçekten kilo almaya etkisi oluyor mu?

Ve diyetisyene gittim ben de, verdigi yemek listesini yiyebilseydim kilo alirdim zaten :O iştah açıcı suruplar da müthiş uyku yapiyor :KK43:

Konunun üstünden zaman geçmiş ama diyetisyenin verdiği listede neler vardı?

İyi geceler kızlar. Ben kilo almak istiyorum , yiyip yiyip kilo alamayan cinstenim tüm kadınların sinir olduğu ama bnm hiç hoşuma gitmeyen:rapci: Ama ben bu durumu sevmiyorum kızlar ya 23 yaşındayım, 1.64 boyundayım, 47 kiloyum. yıllardır 50 olduğumu bile hatırlamıyorum. Geceleri hiç üşenmeden yemek hazırlayıp yediğimi biliyorum. Ama bir türlü kilo alamıyorum. Doktora gidiyorum iyisin deyip geçiştiriyor. İdeal kilom bence 55 filan ama alamıyorum. Sizce nasıl alabilirim?
Sen yine iyiymişsin, ben 45 kiloya düştüm bir ara, rüzgar esse, devrilecek haldeydim, çok uğraştım kilo almaya,neler yedim bir bilsen… en sonunda şimdiki diyetisyenimi buldum çpk şükür, şu anda 52 kiloya kadar çıktım, istersen sana da önerebilirim cnm.

Sen yine iyiymişsin, ben 45 kiloya düştüm bir ara, rüzgar esse, devrilecek haldeydim, çok uğraştım kilo almaya,neler yedim bir bilsen… en sonunda şimdiki diyetisyenimi buldum çpk şükür, şu anda 52 kiloya kadar çıktım, istersen sana da önerebilirim cnm.

Merhaba neler tavsiye etti size acaba doktorunuz?bana da bilgi verebilir misiniz?

Bende seninle ayni dertteyim keciboynuzu pekmezi iciorm biotn aliorm bir formul bulursan bana da yardm et

X