Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Kızlar kaynak mı önerirsiniz peruk mu ?

sevcan21

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2012
128
5
Kızlar saçlarımın daha gür ve doğal gözükmesi için kaynak mı yaptırayım yoksa peruk mu alayım ? tabii fiyatı da çok tuzlu olmassa iyi olur

Kızlar saçlarımın daha gür ve doğal gözükmesi için kaynak mı yaptırayım yoksa peruk mu alayım ? tabii fiyatı da çok tuzlu olmassa iyi olur

kaynak postiş gibi şeyleri ben hiç uygun bulmuyorum çünkü bunlar saça zarar veren şeyler. özellikle postiş uzun süre kullanıp çıkarttıktan sonra çok fazla saç dökülmesi oluyo. bence saçların için maske uygulayabilirsin. buarada argan sabunu ve sarımsak sabunu saçı çok güzel besliyo ve bakım yapıyo. kuzenim kullanıyo saçları çok güzel oldu parladı güzelleşti. onunda saçları çok ince uzayınca çok az görünüyo ama şuanda eski halinden daha iyi. bide doğal postişlerin fiyatları 400 liradan başlıyo :KK53:

Son düzenleme:
Bir dönem saçımın kısalığından ötürü ben kullandım postişi uzayana kadar kullanayım sonra atarım diye düşünüp aldım beni 1 yıl çok güzel idare etti memnun kaldım dökülme tarzı sorunları hiç yaşamadım saçlarım uzadı takmayı bıraktım.Kaynak önermem sana çünkü ayda bir kuaföre gidip uzayan kısımlar olduğu için çektirmen gerekiyor ve ekstra ücret ödüyorsun hiç gerek yok kaynağa.Zaten at kuyruğu yapınca kaynaklar gözüküyo iğrenç oluyo poştiş daha mantıklı bana göre yine de sen bilirsin tabi kii:)

teşekkür ederim ama ben saçlarımın uzunluğundan çok gür olmayışından şikayetçiyim . bakalım araştırmaya devam :)

teşekkür ederim ama ben saçlarımın uzunluğundan çok gür olmayışından şikayetçiyim . bakalım araştırmaya devam :)

Kesinlikle poştiş al ben bi salaklık edip iki ay önce kaynak taktırdım 1 hafta gece yatamıyosun bi kere çünkü sanki biri sacını ensenden tutmuş çekiyomuş gbi oluyo toplasan ayrı dert görünüyolar arada fön çekerken düşüyo bazıları bide yıkarken saç diplerin tam temizlenmiyo sanki o kadar para verip ugraşmama ragmen 1 ay sonra çıkartıım bide sevgilin varsa elini sacına atarsa yandın saç diplerinden eline boncuklar gelicek ( bnm ki benle bitli diye bile dalga geçti) o yüzden çıkardım ve takmayıda düşünmüyorum lisedeyken sacım uzundu bnde aralara postiş takıyodum çok rahattım sacın aralarından boncuk gbide görünmüyo bnce hiç düşünmeden postiş almalısın ki zaten sacın çok görünsğn istiyosun kaynakları çıkartırken ağlarsın o derece saç dökülüyo birden :) ikisinide kullanan biri olarak söylüyorum kaynağın eksileri çoooooook :)

Kesinlikle poştiş al ben bi salaklık edip iki ay önce kaynak taktırdım 1 hafta gece yatamıyosun bi kere çünkü sanki biri sacını ensenden tutmuş çekiyomuş gbi oluyo toplasan ayrı dert görünüyolar arada fön çekerken düşüyo bazıları bide yıkarken saç diplerin tam temizlenmiyo sanki o kadar para verip ugraşmama ragmen 1 ay sonra çıkartıım bide sevgilin varsa elini sacına atarsa yandın saç diplerinden eline boncuklar gelicek ( bnm ki benle bitli diye bile dalga geçti) o yüzden çıkardım ve takmayıda düşünmüyorum lisedeyken sacım uzundu bnde aralara postiş takıyodum çok rahattım sacın aralarından boncuk gbide görünmüyo bnce hiç düşünmeden postiş almalısın ki zaten sacın çok görünsğn istiyosun kaynakları çıkartırken ağlarsın o derece saç dökülüyo birden :) ikisinide kullanan biri olarak söylüyorum kaynağın eksileri çoooooook :)

kaynaktan kesin vazgeçtim o zaman :) üzüldüm vallahi senin adına inşallah şu an iyi durumdadır saçların

Kizlar merhaba, cit citlarimi satiyorum 170gram 55 cm koyu kahve siyaha yakin bi renk 450 tlye almistim 150tlye satmayi düsünüyorum. Boncuk kaynak yaptirdim cit citlarma artk ihtiyacm yok.

Kızlar yıllardır kaynak kullandım saçlarım hepdöküldü kafamda saç kalamadı.tülperuk araştırmasına girdim türkiyrde pek bulamadım ama bir sayfa buldum instagram adresi .... diye bir yerden peruk yaptırdım hiç kimse anlamıyor biraz saçlarımı dinlenene kadar kullanacağım.gerçek saç .of bunkaynaklar mahvetti saçalrımı ancak kendine gelebiliyor daha yeni

Son düzenleyen: Moderatör:
X