Kızlar hangi marka

siyah-dxuxxsx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2008
477
0
kızlar ütü alcam ama karar veremedim ben tefal alıym diyorum arkadaşım braun diyo siz hangi marka ütüyü öneriyosunuz bakındım ama göremedim önceden sorulduysa k.bakmayın

Ah bugünlerde benimde araştırma yaptığım bir konu.Philips in bir ütüsü var buhar kazanlı 3 ay önce arkadaşlarım aldı çok memnunlar ama 450 ytl ::KK43:Kararsızım

buhar kazanlıları iyi diyo herkes evet ama malesef çok pahalı çok eksik var o kadar para veremem off naapcaz biz ya ne zormuş bu işler:uhm:

ben tefal dıyorum kesınlıkle çevremdekı herkes çok memnun ablamlar yengemler kendı evımızde var braun ıyı bı marka ama kullanılmayan bı ürün çevremde o bakımdan yanı markası süper ama ben sadece braun mutfak robotu ve epılasyonda 1 numara derım diğer ürünlerını kullanmadım

Benim ütüm philips buhar kazanlı.Fiyatı 353 ytl
Evdede buhar kazanlı ütü kullanıyoruz ve çok memnunuz.
1 saatlik ütüyü yarım saate indiriyor desem yeridir.
Gerçi buhar kazanlı yer kaplar dersen philipsin çok güzel buhar veren ütüleri var.Onlarıda tavsiye ederim

prominutemaindo4.jpg

w308.png

ben tefal kullanıyorum kızlar...çokta memnunum...buhar kazanı sayesinde çok rahat ve hızlı ütü yapabiliyorsunuz....resmini ekledim......

bızım kendı evımızde tefal var yaklasık 5-6 yıldır kullanıyoruz.
ütü gercekten harıka utuluyodu hıc ugrastırmadan cabukcak utude bıtıyodu
ama nazara geldı:KK43:
2 yıl once falan annem yanından gecerken yanlıslıkla dusurmus suan gene ıyı ama eskısı gıbı hıcccc deıll :KK43::KK43:
yanı dusurmedıgınız surece ıyı bı utu :KK70:
hee bıde sunu soylım bu bıraz sans ısı galıba
gecen yıl dedemlerde tefalın bı utusunu aldı ınanın en ufak kırısıkları bıle acmıyo sonucta oda tafel ama o hıc ıyı deıl :S

bende çok kararsız kaldım,bizim evde de şimdi annem buhar kazanlı kullanıyor,ama ben yinede kendi ütümü yaparken normal ütü çıkarıyorum,çünkü kazanlılar bana çok uğraştırıcı geliyor,bir kere suyu koyduktan sonra beklyrsn falan,zaten bir parça bişi ütülycem,sonra çok yer kaplıyor,çalışan bir bayan olarak,hiç onlarla uğraşamam,ama marka konusnda tefal mi braun mu kararsız kaldım,

Bende tefalciyim. Bu ütü (Tefal Program 8 Power Jeans 500) son günlerde baya tavsiye ediliyor. Buhar kazanlı istemiyorsan bence bu derim. Bende bundan almak isterdim ama geçen sene yine tefal marka başka bir model ütü aldım bakalım şansıma...

tflzh1.jpg

w389.png

Özellikleri de şöyle;

Yeni Ultragliss Turbo taban
Program 8 fonksiyonu
2400 W
Sürekli buhar
Şok buhar
350 cc su tankı kapasitesi
Kendi kendini temizleme
Anti-kireç kartuşu
Entegre anti-kireç sistemi
Otomatik kapanma
Thermo Alert sistem
Benzersiz Program 8 Fonksiyonu :En hassasından en kalınına kadar seçilen kumaşın türüne göre, her zaman en doğru sıcaklık ve buhar kombinasyonunu otomatik olarak elde etmenizi ve bu sayede kusursuz ütüleme yapabilmenizi sağlayan önceden ayarlanmış 8 farklı ütüleme programı
Risksiz : Her kumaş türü için ayrı bir program sunarak, kumaşlarınızı düşük ısılarda damlatma, yüksek ısılarda yakma riskine karşı korur
Kolay : "Program 8'in kontrolü parmaklarınızın ucunda..." Tek tuşla 2 kontrol : Sadece tek bir parmak hareketiyle aynı anda hem sıcaklık hem de buhar ayarını yapabilirsiniz
Kusursuz : Rakipsiz kayganlık sağlayan yeni "Ultragliss Turbo" tabanın ucunda bulunan "Power Jeans" alanı sayesinde, yoğun buhar, inatçı kumaşlardaki en dar ve ulaşılması en zor bölgelere bile kolayca nüfuz eder.

Fiyatı da 10 taksitli 188 lira bir sitede gördüm.

Ben ütümü yeni aldım Philips azur ablamdada aynısı var çok memnun 244 ytl

B_BT1729.jpg

İyonik DeepSteam ile kırışıklıklar kolayca giderilebilir
SteamGlide taban
Ulaşılması zor bölgeler için Buhar Ucu
2400 W ile hızlı ısınma ve güçlü buhar
40 gr/dak ya kadar kesintisiz buhar püskürtme
100 gr/dak buhar püskürtme
Dikey buhar sayesinde askıdaki kumaşlarda kırışıklıklar giderilir
Ergonomik yumuşak sap sayesinde sonsuza kadar sürecek ütü keyfi
Ütü bırakıldığında devreye giren elektronik kapanma sistemi
Damla durdurma sistemi, elbiselerinizi ütülerken leke oluşmasına engel olur
İki Kat Etkin Kireçlenme Sistemi, kireç oluşumunu önler
Ekstra uzun 3 metrelik kordon
335 ml su deposu
Kordonun kolayca saklanabilmesi için kordon bağlayıcı
Kumaşı eşit derecede nemlendiren hassas sprey
Düşme direnci konusunda uluslararası standartların üzerindedir
360 derecelik mil, ütü sırasında maksimum hareket özgürlüğü sağlar
Bu ütüde musluk suyu kullanılabilir

benim nişanlım elektronikçi böle şeylerde en dayanıklı phılıps diyo o da ayy ya galiba ben biyere gtcem ilk begendiğimi alcam bide ağır olması lasımmış galibabenneyaptımki

benim bildiğime göre de ağır olmaması gerek. ağır olunca kolu yoruyor. annemin bir ütüsü vardı çok ağır, işkence gibi oluyordu ütü yapmak. şimdi tefal kullanıyor ve çok memnun.

bencede kolu yorar ama bizim bi abla war öyle dedi kafam karıştı zaten çalışcaz yorulcaz bide ağır ütüyle ugras sabaha kolun kalkmasın-tatlicadiarzu-

saolun arkadaşlar tefal alcam büyük ihtimalle bakalım şu tatilimde gidip aldım aldım yoksa oda düğün alışverişine kalır işten fırsat kalmıo hiç:çok üzgünüm:

X