Kızlar hamilemiyim?

bgrtlen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2009
17
1
33
Sürtünme yoluyla ilişkiye girerken vajinamın üzerine 4-5 damla boşalma oldu.10 gün önce adet olmam gerekiyordu ama olmadım,2 kez test yaptım negatif çıktı ama yinede korkuyorm sizce hamilemiyim?

İçime doğru girmedi kesinlikle.Zaten boşalma az denebilecek kadar azdı.10gün geçti ama halen adet olmadım 2 kez test yaptım negatif çktı testler yanlış olabilir mi? Kan testini ben istediğim zaman istediğim yerde yaptırabilir miyim?

adetin strese bağlıda gecikmiş olabilir.. seni korkutmak istemem ama hamilelikte olabilir bu şekilde hamile kalan birini duymuştum...

ıçime doğru girmedi kesinlikle.Zaten boşalma az denebilecek kadar azdı.10gün geçti ama halen adet olmadım 2 kez test yaptım negatif çktı testler yanlış olabilir mi? Kan testini ben istediğim zaman istediğim yerde yaptırabilir miyim?

Bu şekilde hamile kalman çok zor bir ihtimal
Aynı zamanda bu testlerin yanılma payı yok denecek kadar az
bence stres yapma stresden adetin gecikmiştir diye düşünüyorum

kalmış olabilirsin ...uzaktan bir tanıdık vardı bakire olduğu halde hamile kalmıştı sonra olay oldu tabi ailesinde şimdi doğurdu evlendi falan...olmaz diye bişi yok canım tedbirini al..

ben hamile kalmis oldugunu düsünmüyorum, adetinin gecikmesi de strese baglidir muhtemelen. bekarsin, erkek arkadasinla cinselligi paylasiyorsun,kendine güvenilir bir korunma yöntemi sec derim. istenmeyen durumlarla karsilasmaman ve strese girmemen icin. umarim hamile degilsindir canim.

Ya hem içime doğru girmedi bu şekilde hamile kalma olasılığım çok düşük hem 2 kez test yaptım 2sindede negatif çıktı o yüzden hamile olacağımı düşünmüyorm normal bir gecikmedir diye düşünüyorum ama 9 günlük gecikmede korkutuyor arkadaşlar..Hamile olma olasılığım nedir?

canım ya hava degısımı yada strestir muhtemelen..
bana kalırsa hamıleyım dusuncesını kafandan sil at ve ben hasta olacagım de her wc gırısınde
ok canımm opuyorumnanaktan

canım ya hava degısımı yada strestir muhtemelen..
bana kalırsa hamıleyım dusuncesını kafandan sil at ve ben hasta olacagım de her wc gırısınde
ok canımm opuyorumnanaktan
Ya başıma ilk defa böyle bir şey geliyor 9 gün geçti buda korkutuyor hava değişimi ya da stresten midir dersin canım?

Ya başıma ilk defa böyle bir şey geliyor 9 gün geçti buda korkutuyor hava değişimi ya da stresten midir dersin canım?

canım ben 3 yıllık ewlıyım ve suan cocuk ypmayı dusunmuyoruz..
eşimle işlerimizden dolayı...

ee tabi prezervatifle korunuyoruz ama bazen adetim geciktiginde sureklı stresten gelmıyo bu sefer
onun ıcın her wc gırdıgımde sımdı kan görucem sımdı görucem dıe kendımı ınandırırum 2 gune kalmıyor hasta oluorum cnm

canım ben 3 yıllık ewlıyım ve suan cocuk ypmayı dusunmuyoruz..
eşimle işlerimizden dolayı...

ee tabi prezervatifle korunuyoruz ama bazen adetim geciktiginde sureklı stresten gelmıyo bu sefer
onun ıcın her wc gırdıgımde sımdı kan görucem sımdı görucem dıe kendımı ınandırırum 2 gune kalmıyor hasta oluorum cnm
bende öyle yaparım cnım teşekkürler:)

bende hamile olduğunu sanmıyorum vajina agzına boşaldıysa olabilir ama üstüne boşalmışsa ve sizde onu silmişseniz mümkün değildir bana göre ama çok tereddüteysen herhangi bir hastaneye gidip ben kanda gebelik testi istiyorum dersin doktorda yapar rahatlarsın.
kesinlikle acaba hamilemiyim psikolojisine girmişsin ya adetin ondan olmuyordur biraz daha kaptırırsan kendini sabahları mide bulantıların bile olur.o yüzden takma yada en güzeli kan testi yaptır rahatla.

bende hamile olduğunu sanmıyorum vajina agzına boşaldıysa olabilir ama üstüne boşalmışsa ve sizde onu silmişseniz mümkün değildir bana göre ama çok tereddüteysen herhangi bir hastaneye gidip ben kanda gebelik testi istiyorum dersin doktorda yapar rahatlarsın.
kesinlikle acaba hamilemiyim psikolojisine girmişsin ya adetin ondan olmuyordur biraz daha kaptırırsan kendini sabahları mide bulantıların bile olur.o yüzden takma yada en güzeli kan testi yaptır rahatla.
Vajina ağzına boşalmadı canım hatta tam olarak üstünede değilde az bişe yanına boşaldı 3-4 damla bir şey bakalım kan testi yaptıracağım ama öyle istediğim zaman istediğim yerde yaptırabiliyor muyum? Evet o psikolojiye girdim taktım kafaya ya.Teşekkürler canım.

evet ister devlet ister özel hastaneye tek başına gidip test yaptırabilirsin karşındaki bir doktorda olsa hiç kimse senin özel hayatına karışamaz ama istersen bekarım sevgilimle yüzeysel ilişkiye girdim vajina kenarına boşaldı adetimde geçti ben kanda gebelik testi istiyorum dersin hemen yaparlar.bunları söylemene bile gerek yok gerçi 1-2 günde sonucu alırsın rahatlarsın hemen adetin olur zaten.ayrıca şunuda düşün acaba ilişkiye girdiğin zaman yumurtlama günün falanmıydı bu kadar hamileyim diye kendini sıkıyorsun.

X