Kizlar Gebeliği Erken Teşhis Ile Ilgili Birşey öğrendim

benimde sizlere bir sorum var kızlar cevaplandırırsanız sevinirim.benim son adet günümün ilki(sat)15eylül idi doktorum hamilelik için uygun zamanın 26 28 ve 30u olduğunu söyledi yani 12 14 ve16.günler fakat internetten baktığımda24 ve 29 arası diyor regl olduğum günü saymalımıyım toksa 16sındanmı başlamalıyım saymaya

yakli hoşgeldin

o günler standart değerlerdir canım kişinin bünyesine göre bir kaç günlük sapmalar olabilir canım

teşekkür ederim meralun .fakat anlayamadığım gün standart günler ilk adet günümü sayarakmı 12 14 16.günler yoksa saymadanmı buna takıldım.buarada hoşbuldum direk konuya atladığım için kusura bakma:uhm::uhm:

selamlar ben aranıza yeni katıldım.bişey sorcam kızlar bu çin takvimi sat(en son adet gunu) 'a göremi yoksa hamile kaldıgın aya göremi dogru benım kafam karıstı oğluma hamıle kaldıgım yasa ve aya baktımda sata göre dogru dıgerıne göre yanlıs cıktı.yıne hamıle olabılırım cınsıyetını merak edıyorum.kız olsun ıstıyorumda:)acep cevap yazarsanız sefinirim:)

bu arada yakli adın ilkay galiba adaşmışız bende ilk yakli istemısım nıcıkımı ama sen kullandıgın ıcın vermedıler:)))

hiç böyle bir şey duymamaıştım kasıkta agrı ilginç aman olmuyor benim zaten kasığa bastırıp sabahın köründe niye moralimi bozayım ama yine de bilgin için sagol

X