Kızlar düğün tarihimiz belirlendi

BenMutluKiz

SeNi SeViYoRuM...
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2008
13.358
47
36
Merhaba kızlar.Buğün çok mutluyum dün akşam düğün tarihimiz belirlendi.nişanlım ve ben çok mutluyuz.Darısı tüm sevenlerin ve nişanlı olanların başına rabbim hepinizide tez zamanda sevdiklerinize kavuştursun...

09.07.2009 perşembe benim kına gecem.
10.07.2009 cuma düğün başlangıcı
11.07.2009 nişanlımın kına gecesi
12.07.2009 gelin alma:nazar::asigim::dance:

31 mayıs dugunum kınama karar veremıyorum 29 mayıs cuma mı olsun 30 mayıs cumartesımı dugunum 31 mayıs pazar gunduz fıkrı olan varsa yardımcı olursaa sevınırım

hayırlı olsun canım
o günler öle kısa bi zamanda geliyorki inanamassın
hazırlıklara şimdiden başla derim

hayırlı olsun canım biz de dün akşam salonumuzu tuttuk 31 mayıs pazar akşamı düğünümüz.

31 mayıs dugunum kınama karar veremıyorum 29 mayıs cuma mı olsun 30 mayıs cumartesımı dugunum 31 mayıs pazar gunduz fıkrı olan varsa yardımcı olursaa sevınırım

allah tamamına erdirsin canım bence 29 mayıs cuma olsun 1 gün dinlenmiş olursun canım ama yinede karar senin benimde perşembe günü kına gecem :nazar::1hug:

hayırlı olsun allah tamamına erdirsin insallah.

senin ayrı nişanlının ayrı kına gecesi mi olucak o nasıl oluyor ben ilk defa duydum da merak ettim :KK70:

Merhaba kızlar.Buğün çok mutluyum dün akşam düğün tarihimiz belirlendi.nişanlım ve ben çok mutluyuz.Darısı tüm sevenlerin ve nişanlı olanların başına rabbim hepinizide tez zamanda sevdiklerinize kavuştursun...

09.07.2009 perşembe benim kına gecem.
10.07.2009 cuma düğün başlangıcı
11.07.2009 nişanlımın kına gecesi
12.07.2009 gelin alma:nazar::asigim::dance:

Oy oy oy

Hayirli olsun $imdiden arkada$im. Darisida bana in$aAllaaaaaaaaaah :teytey:

Bir$eyi sormadan geçemiyecegim. Kina geceleriniz neden ayri oluyor ? fisfisfis

Neyse Allah tamamina erdirsin. :nazar:

hayırlı olsun allah tamamına erdirsin insallah.

senin ayrı nişanlının ayrı kına gecesi mi olucak o nasıl oluyor ben ilk defa duydum da merak ettim :KK70:

merhaba canım ben afyonluyum bizim düğünümüz ev düğünü olcak.bizim burda oğlanın ve kızın kına gecesi ayrı oluyor.

hayattan_GL.JPG

:nazar:hayırlı olsun allah tamamına erdirsin:nazar:

CANIM BENİM YAAAA.NE GÜZEL BİŞEY.SİZE Bİ ÖZENDİMKİ ŞİMDİ.ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN İNŞ.BİZİMKİNE DAHHAAAAAAAA....................senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

CANIM BENİMSEN AĞLAMA DAHA ÇOKMU VAR ACABA DA BÖYLE AĞLIYOSUN KIYAMAM BEN SANA CANIM BENDE AĞLARIM BAK.İNŞALLAH TEZ VAKİTTE KAVUŞURSUNUZ GÜZELİM:1hug:Şeniz

EVET BİTANESİ DAHA ÇOKKKK VAR:1no2:senağlama.2009 UN SON AYLARI OLABİLİR.AMİNNNN.ALLAH RAZI OLSUN CANIM.ALLAH SİZİDE BİR ÖMÜR BOYU MUTLU ETSİN İNŞALLAH.a.s.a.s.

turkıyem herseyde bı hayır vardır kafana hıc takma bol bol dua et a.s. zaman o kadar cabuk gecerkı anlamadan bı bakmıssın evlısın :eek:

bizimde bizimde bizimde kesinleştii dünn hihoyyyt
17 temmuz 2009 kına - 18 temmuz 2009 düğünümüzzzzzz :lepi:
Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin bizlereee:dance:

Allah tamamına erdirsin inşallah canım.
benimkide bi ksinleşsede şu takvimi kesin bi düzenlesem

X