Kızlar bu değer normal mi çok korkuyorum

busemsahra88

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2023
207
78
29
Son adetim 24 mart 23 ünde test yaptırdım 30, 6 çıktı 24 ünde yani bugün test yaptırdım 70 küsürlerde bir sıkıntı yok değil mi

Eklentiler

• IMG_5649.png
    IMG_5649.png
    107,5 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_5648.png
    IMG_5648.png
    92,8 KB · Görüntüleme: 41
yok askim. bir gün arayla yapmissin zaten ne sorun olacak. 2 günde bir test ver. 2500 üzeri kontrole git ultrasonda görünür

Saol bebeğim valla sizler olmasanız bizler kafayı yeriz her halde iyi ki varsınız ♥️
canını sıkma güzel artış göstermis. 2 katından fazla artmış. 2 günde bir en az %60 artış göstermesi gerekiyor. düzenli kan ver içini de ferah tut. inşallah sağlıkla kucağına alırsın 🥲🧡

Referans değer 0-1 diyor ya o ne oluyor birde
güzel sonucun endişe etme. referans değeri önemli değil. o gebe olmayan kadınlarda olması gereken değeri gösteriyor seni ilgilendirmiyor yani. o da normalde 0-5 olması lazım. ama dediğim gibi o seni ilgilendirmiyor. senin değerin düzel artıyor. 2 günde bir kan vermeye devam et. 4 güne ultrason için yeterli değere gelir 🥰

güzel sonucun endişe etme. referans değeri önemli değil. o gebe olmayan kadınlarda olması gereken değeri gösteriyor seni ilgilendirmiyor yani. o da normalde 0-5 olması lazım. ama dediğim gibi o seni ilgilendirmiyor. senin değerin düzel artıyor. 2 günde bir kan vermeye devam et. 4 güne ultrason için yeterli değere gelir 🥰
Ayy çok teşekkür ederim çok saol canım ya valla içime su serptin♥️

Ayy var gibi duruyorrrrr inşaAllah vardır ya🙈
Doktora gitmiyorum canım bekledim ben daha değer düşük ultrasonda görünmez diye en azından 1000 küsürleri geçeyimöyle gideyim dedim
artışını çok güzel . bence iki günde kan verip boşuna deldirmeyin kendinizi. acil doktoru artışı gördü daha verme bekle bir hafta büyüsün biraz demişti.

Tamamdır zaten daha vermeyeceğim yeter by kadar artıyor çok şükür morardı kollarım damar kalamdı😂
benimde öyle olmuştu :KK70: yeni geçtiler daha . ama gerçekten vermeye gerek yok içini ferah tut . 5+3 gibi falan doktora gözükmeni öneririrm kesenin durumuna baksınlar. umarım sağlıklı ilerler :)

X