kizlar bebisleriniz dogum pozisyonlarini aldimi?

penguen06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2007
115
1
44
merhaba arkadaslar,

dün hastahanede kontrolüm vardi.bebegimin henüz dönmedigini söylediler.yarin 35. haftaya giriyorum.bu haftadan sonrada dönme ihtimali cok yüksek degilmis sanirim.büyük ihtimalle sezeryan olacak.ben normal dogum olmasini istiyodum ama tabi hayirlisi ne ise öyle olsun diyorum.

sizlerin bebisleri ne durumda?dogum pozisyonlarini aldilarmi?

merhaba arkadaslar,

dün hastahanede kontrolüm vardi.bebegimin henüz dönmedigini söylediler.yarin 35. haftaya giriyorum.bu haftadan sonrada dönme ihtimali cok yüksek degilmis sanirim.büyük ihtimalle sezeryan olacak.ben normal dogum olmasini istiyodum ama tabi hayirlisi ne ise öyle olsun diyorum.

sizlerin bebisleri ne durumda?dogum pozisyonlarini aldilarmi?

canim bende 34 hafta uc gunluk hamileyimen son 31 haftalikken gittim doktora benimki dogum sekline girmis.yani doktorum bi aksilik olmassa allahin izniyle normal dogum dedi.benim bildigimde oyle senin bebesinde donmesi lazimdi .ama yinede son ana kadar donebilir azda olsa bu ihtimal ama donenlerde var canim.allah hayirlisini versin sag saglim dogurur bebeyini alirsin insallah eline :emir_bebek:

kızlar benimkide 32 haftalıkkken gittim doktoruma ama kafası yukardaydı oğluşumun.daha döner diyolar.bide sancılar gelincede dönebilirmiş bebişler.normal istiyorum rabbim hepimizi bir avazda kurtarsın inşallah

ben bu hafta gıttım kontrole baş aşağıda duruyodu dönmüştü yani ama dogum için bişey söylemedi dr!

ben 26 haftalıkken gittiğimde başı aşağıdaydı fakat 3 gün önce gittiğimde (31 haftalıkken) başı yandaydı bir ay içinde dönmezse sezeryan dedi yani dönme ihtimali var bide döndüğünü hissedermiyim diye sorduğumda bana doğum sancısı gibi bişey hissedeceğimi ama bu ağrının sadece bir kere olacağını söyledi

bende 32 haftalıkken gittiğimde başı yerleşmişti...şimdilik normal diyor doktor ama ilerde ne olur bilinmez.. hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin allah....

Benimki 24. Haftadan Beri Başaşaği Duruyor..daha Yüzünü Bile Göstermedi Bize..

selam arkadaşlar.....
son ana kadar korkmayın dönme ihtimali oluyor...
benim kızımda da sezaryan dediler ama son anda döndü ve normal doğdu..
şimdiden hiç kendinize problem etmeyin.......
korkulacak birşey yok......
ama inşallah normal olur.....
normalde sancı çekiyorsun ama o masaya yatıp doğurduktan sonra
dünya ya yeniden gelmiş gibi oluyorsunuz....
hiç bişey anlamadan çıkıyor zaten.....
allah herkeze normal doğum versin.
eltim sezaryanla doğum yaptı 3 yıl önce hala daha problemleri var.
kesinlikle normalken korkudan sezaryan istemeyin.......
normalde bebek çıkarken sizdeki intihap falan varsa hepsini temizleyerek çıkıyor.....
allh herkeze hayırlı doğumlar versin.tek avazda kurtulmak dileğiyle....:emir_bebek:
Şeniz :sm_cool: :1hug: :teytey:

ben 34 hafta bes gunluk hamileyim bugun doktora gittim sordum ya dedimki herkez sezeryan oluyo bu arada ben yurt disinda yasiyorum.dahami iyi dedim.dediki doktorum sezeryan moda oldu oyuzden herkes yaptiriyo.dogum sansisindan korktugu icin.bilseler mesela normal dogum yapan bir insandan uc kat daha tehlikeli ve problemli oluyor dedi ben olsam bebeye yada anneye bisey olmadiktan sonra asla yapmam .dedi herkez sag saglim dogum yapar insallah kizlar:enbuyukkk:

32. haftamda gittim kontrole bizim bebişte dogum pozisyonunu almıştı. ama her uzun süren kıpırdama işleminde, aklıma geliyo inşallah değiştirmez pozisyonunu diyorum kendi kendime. böyle birşey mümkün mü bilmiyorum ama. en son durdugu gibi dursun bidaha değişmesinki normal dogum olabilsin. zaten doktorumun söylediğine göre 38de gelcek bizim bebiş.yani 4hafta kaldı. biraz daha sıksın dişini öyle kalsın,öyle çıksın:))

selam arkadaşlar.....
son ana kadar korkmayın dönme ihtimali oluyor...
benim kızımda da sezaryan dediler ama son anda döndü ve normal doğdu..
şimdiden hiç kendinize problem etmeyin.......
korkulacak birşey yok......
ama inşallah normal olur.....
normalde sancı çekiyorsun ama o masaya yatıp doğurduktan sonra
dünya ya yeniden gelmiş gibi oluyorsunuz....
hiç bişey anlamadan çıkıyor zaten.....
allah herkeze normal doğum versin.
eltim sezaryanla doğum yaptı 3 yıl önce hala daha problemleri var.
kesinlikle normalken korkudan sezaryan istemeyin.......
normalde bebek çıkarken sizdeki intihap falan varsa hepsini temizleyerek çıkıyor.....
allh herkeze hayırlı doğumlar versin.tek avazda kurtulmak dileğiyle....:emir_bebek:
Şeniz :sm_cool: :1hug: :teytey:

benimde tek istegim normal dogum yapmak.sezeryan sonucta bir ameliyat.insallah bebisim dönerde saglicakla kavusuruz

Allah hepimizi bir avazda kurtarsin

Ben sata göre 30+6 ama dr uma göre 32+6 bide bende kasılma karnım taş gibi oluyo ve adet sancısı gibi sancı olmaya başladı bu hafta nedense sude.

Benimde karnım semsert oluyo canım ya. Eğer çok üstüste olursa doktorum gel seni NST ye sokucam dedi..Bizim senle aynıydı ama doktoruna göre neden 32+6? Cocugun kilosundan dolayımı canım?

selam arkadaşlar bende 36 haftama girdim benimde karnımda çok sertleşme oluyor neden acaba bilen varmı aşagı dogru çok baskı veriyor canım acıyor ALLAH hepimize kolaylık versin

Begüm ölçümler onu gösteriyo dedi kemik boylarını karın çevresini falan ölçüyorya.

bugün kontrolüm vardı,34+1deyiz.benim oğluşumda dönmüş doğum şeklini almış.bu içimi baya rahatlattı.normal doğum isteyen anneler için önemli bi durum çünkü.şimdilik normal doğum için herşey yolunda gidiyor,hernekadar korksamda hala normal istiyorumsırnaşık şey hayırlısı bakalım...:emir_bebek:

arkadaşlar karnınızın aşagısına işik tutarsanız dönermiş almanyadaki ebe söylemişti ışıga gelirmiş bebekler

Benim bebeğim 32.haftada makat gelişiydiBen zaten sezeryan istiyodum.Doktorumun demesine göre doğuma bşir saat kala b ile bebek dönebilyormuş.ayrıca yerçekimi de lazım.Ben yatarak geçirdiğim için hamileleiğimi bizim dönemedi.

X