kızlar bakar mısınız?

Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ muhammedenillezî tenhallu bihil ukadu ve tenfericu bihil kurebu ve tukdâ bihil havâicu ve tunâlu bihir regâibu ve husnul havâtimi ve yusteskâl gamâmu bi vechihil kerîmi ve alâ âlihî ve sahbihi fî kulli lemhatin ve nefesin bi adedi kulli ma’lûmin lek.

dua bu.Olur mu öyle sey cehalet ne demek.Hepimiz bilmeyebiliriz tabii ki.

teşekkür ederim 10 adet okudum Allah kabul etsin ve umarım dileğiniz olur.sağlıcakla

10 tanede ben okudum canım ALLAH kabul etsin...sağlıkla bebğine kavuşman dileğiyle

Kızlar hepinize merhaba,
7 aylık hamileyim ve eşim nisan ayından beri tırım tırım iş aramasına ragmen bir türlü bulamadı.Annem de sabah bana bir fikir verdi. 4444 defa okunan salat-ı tefriciyyeyi okuyalım dedi.Ne kadar çok kişi okursa o kadar iyiymiş.Sizden ricam okumak isteyenler varsa 10 tane kişi başı okuyabilir mi?okuyan söylesin bende not alayım şimdiden tşk ederim Allah razı olsun.

canım benim Allah yardımcınız olsun öncelikle dualarımız kabul olsun inş.
şu an bende aynı duayı tamamlamaya çalışıyorum annemle babam barışsın diye :KK43:
bende 10 tane okuyabildim senin için.

canım benim Allah yardımcınız olsun öncelikle dualarımız kabul olsun inş.
şu an bende aynı duayı tamamlamaya çalışıyorum annemle babam barışsın diye :KK43:
bende 10 tane okuyabildim senin için.

amin cümlemizin duaları kabul olsun inş.
bende yarın senin için okuyayım 10 tane:) inş. barısırlar onlarda.
tsk ederim Allah razı olsun.

canım 10 adet daha okudum allah kabul etsin inşallah hepimizin dualarını kaç oldu? bildiğim kadarıyla bu duayı ne eksik nede fazla okumamak gerekiyormuş

canım 10 adet daha okudum allah kabul etsin inşallah hepimizin dualarını kaç oldu? bildiğim kadarıyla bu duayı ne eksik nede fazla okumamak gerekiyormuş

smin cümlemizin dualarını kabul etsn rabbim inş.Allah razı olsun. evet bende öyle biliyorum ne eksik ne fazla su an 2070 oldu arkadasım.

o kadar konuya cevap yazılıyor surada 5 dk ayırıp da Allah rızası için 10 tane salat-ı tefriciyye okunmuyor.Allahım nasıl bir millet olmusuz biz:KK43:

X