Kızlar Acil Yardım Eder Misiniz ?

Karın ağrısı ve bel ağrısı eklenince dayanamıyorum. Birde çalışıyorum ben dahada yoruluyorum. Eğer öyleyse ben sabredeyim ya :emir_bebek: Yeterki bebişlerimiz iyi olsun :KK54: Allah razı olsun Allah sanada ikinci meleğini nasip etsin sağlıcakla inşaAllah :KK71:Aslında 9 ay boyunca tadını çıkarsam iyi ederim :KK9:

Amin canım.. Çalışınca öyle ilkinde bende çalıştım şimdi de okula götür getir ödev bilmem ne derken tempo yoğun. Fırsat buldukça dinlen.. 9 ay sonra içinde istesen de durmayacak :anneadayı::anne:

Canım bence kalp atışınıda görebileceğin bi zamanda git keseyi görüp kalp atışını görmezsen bu sefer sabırsızlıkla onu bekliceksin yakın zamanda yine ultrasona gireceksin ultrason çok iyi bişey değil mümkün olduğunca az girmekte yarar var bence.

Canım bence kalp atışınıda görebileceğin bi zamanda git keseyi görüp kalp atışını görmezsen bu sefer sabırsızlıkla onu bekliceksin yakın zamanda yine ultrasona gireceksin ultrason çok iyi bişey değil mümkün olduğunca az girmekte yarar var bence.

Canım bende öyle yapmaya karar verdim. Ve perşembe günü gitmedim kontrole. Kalp atışları tam olarak kaçıncı haftada duyulur acaba :KK16:

Yok yok ne zaman keseyi gorebilirsiniz diye hesaplamak icin sordum. Bugun gorunecegini sanmiyorum. Bence pazartesi gidin kesin gorunur :)

Sağol canım sırf bebek yüzünden öyle hassasımki herşeyi sorun mu var diye algılıyorum :olamaz: Bizde çok ult. girmemek için gitmemeye karar verdik zaten doktorum herşey normal demişti inşaAllah öyledirde gidip direk kalp atışlarınıda duyarız :halay: o yüzden haftaya değilde diğer hafta gitmeyi düşünüyorum. :KK48:

Sağol canım sırf bebek yüzünden öyle hassasımki herşeyi sorun mu var diye algılıyorum :olamaz: Bizde çok ult. girmemek için gitmemeye karar verdik zaten doktorum herşey normal demişti inşaAllah öyledirde gidip direk kalp atışlarınıda duyarız :halay: o yüzden haftaya değilde diğer hafta gitmeyi düşünüyorum. :KK48:

Cok ultrasona girmenin bir sakincasi var mi hic bilmiyorum.
Zaten kalp atisindan sonra ben 3 4 haftada bir defa ancak girdim :)

canm masallah ama ben boyle degerlerde kese goren pek duymadim.sasrdm o yzden.200 yerine 2000 yazmak istemis olmayasin

Yok vallahi 248 :KK70: 10 gün geç döllenme olmuş belki onla alakalıdır bilemedim ama adet gecikmesinden 1.5 hafta sonra (yaklasik) gittim önce ultrasonda baktı alttan ve pirinç tanesi kadar bi kese gördü. Hatta kese gözüküyor bide kanda bakalım dedi kanda da 248 çıktı hiç unutmuyorum

Bana sırt üstü uzanma sağ ya da soluna yat demişlerdi bende korkumdan sırt üstü yatamıyordum ya zararı yokmuş demek :olamaz: Doktor bana adet olacakmış gibi karın ağrılarım var deyince Progestan diye bir ilaç verdi ve folik asit başlattı. Olumsuzda konuşmadı. Değerlerimi karşılaştırdı. Dış gebelik yok dedi . . Ama bu ağrıları düşününce acaba diyorum bebek mi tutunamadı tüplerde kaldıda bu derece ağrım oluyor. İlk haftalara nazaran ağrım azaldıda başımı yastıktan kaldıramıyorum. Ağrılarda uyutmuyor tabi. O kadar sık acıkıyorumki şaşırırsın . . Allah sanada sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. Acaba bende mi 7-8 hafta olmasını beklesem bebeği görmek için :işsiz:
Canım hayırlı olsun nasıl evhamlı telaşlısın kıyamam ben sana ya .. bebişl geliyor uzun yollardan tabiki kasık bel ağrın olacak halsizlik uyku hali bazen sinirli haller sık acıkma sık idrar hepsi olacak Allah sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin .. ferah tut içini cnm

X