kizlar 37 haftalik hamileyim ve uc kilo vermisim cok endiseleniyorum acil yardim

aysima81

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
1.009
16
42
kizlar merhabalar .ben 37 haftalik hamileyim:teytey:bugun tartildim ve uc kilo vermisim gecen ay 72 kiloydum bu hafta 69 kiloya inmisim .ya cok endiselendim hersey yolundami .yoksa bebeyimde bi sorun mu var acil yardim edin .lutfena.s.

bişi olmaz üzülme çokmu temizlik yaptın bakıyım ben oğlumda60kg le hamile kaldım 59 la doğurdum nolcakki

canim bende surekli ayaktayim uc yasinda bi oglum var bide annem gelecek tr den subatin birinde surekli temmizlik falan yaptim ya norm,almi uc kilo birden bi sorun yoktur dimi:çok üzgünüm:

doktoruna sordun mu genelde son haftalarda bebıste annede kılo alır ya beslenmen nasıl dı kı canım

doktoruna sordun mu genelde son haftalarda bebıste annede kılo alır ya beslenmen nasıl dı kı canım[/QUOT ya bu benim ikinci hamileligim uc yasinda bi oglum var boyle bisey basima gelmedi.ilkinde son aylarda bayabi kilo almistim.ondan endiselendim.:nazar:

arkadaşım bence bi doktoruna danış son aylarda kılo alınması lazım

arkadaşım bence bi doktoruna danış son aylarda kılo alınması lazım

:1shok:bende tartildigimda cok oldum.dedimki benimkle ayni seyi yasayan biri varmi .kafamçokkarıştıozaman icim rahatlar :uhm:aklimdaki sorular ve endiselerim acilir.sanirim doktoruma sormaliyim.

:1shok:bende tartildigimda cok oldum.dedimki benimkle ayni seyi yasayan biri varmi .kafamçokkarıştıozaman icim rahatlar :uhm:aklimdaki sorular ve endiselerim acilir.sanirim doktoruma sormaliyim.

benim de ilk hamileliğimde senden farklı olarak ilk 4 ayımda kilo almak yerine kilo vermiştim.... gebeliğimide tam 9 kilo alarak tamamladım... ama 22 gün erken doğum yaptım.... bütün bunlar 9 yıl önceydi.... ama şöyle diyebilirim yoğun çalışmışsın.... aldığından çok kalori yaktıysan kilo vermen normal bebeğe bişi olmaz.... allahın izniyle... ama sen içinin rahat olması adına dr. una bi danış ... hayırlı haberleri bize ulaştır allah yardımcın olsun güle güle al bebeğini kucağına inşallah... oğlun var dimi şimdiki bebeğinin xinsiyeti ne...? merak ettimde....

benim de ilk hamileliğimde senden farklı olarak ilk 4 ayımda kilo almak yerine kilo vermiştim.... gebeliğimide tam 9 kilo alarak tamamladım... ama 22 gün erken doğum yaptım.... bütün bunlar 9 yıl önceydi.... ama şöyle diyebilirim yoğun çalışmışsın.... aldığından çok kalori yaktıysan kilo vermen normal bebeğe bişi olmaz.... allahın izniyle... ama sen içinin rahat olması adına dr. una bi danış ... hayırlı haberleri bize ulaştır allah yardımcın olsun güle güle al bebeğini kucağına inşallah... oğlun var dimi şimdiki bebeğinin xinsiyeti ne...? merak ettimde....

a.s.cok icten yazmisin canim.cok sagol.insan anne olunca dahabi evhamli oluyo .senin dedigin gibi olabilir tabiki cok sagol guzelim.sagol iyi dileklerin icin canim.ikinci bebeyimin cinsiyeti kiz guzelim.allah seninde yavrunu korusun canim

ya korkutmak istemem ama kuzenim hamileydi ve son ayında kilo verdi doktorlar anlayamadı tam gününü doldurmasına ragmen bebegi 1800 gram dogdu megersem bebek eşinden son 1 ay hic beslenememiş ama sakın endişelenme o yüzden dedim doktoruna danıs diye bebegin eşini kontrol etsinler ha bu arada kuzenimin kızı su an 5 aylık ve gayet saglıklı maşşallah

X