Kızlar 2. Evliliğimi yapacağım çok kararsızım lütfen yardım..

sevgiiyigitt34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2016
9
4
32
Aranızda yeniyim. Ben evlendim ayrıldım çocuğum yok 25 yaşımdayım. Biriyle tanıştım ailesiyle falanda çok hoşuma gitti kalbimin çarpmasına engel olamıyorum. 32 yaşında daha önce evlilik yapmış 2 çocuğu var bir erkek bir kız. Kızı annesinde kalıyor oğlu babasında. Ailesiyle tanıştım iyi insanlar aynı apartmanda yaşayacağız evet dersem ama istersen başka yerde de oturabilirsin dediler tamamen karar bana ait. Şuan çocuğuna annesi bakıyor çalışıyor çünkü kendi. Annesi ben sana her konuda yardım ederim çocukla ilgili istediğin zaman bana bırak dedi. Oğlu 7 , kızı 6 yaşında. Söylediğim gibi kız annesinde. Sorum şu sizlere sonuçta annesinde bile olsa 2 çocuğu var. Diğerini es geçsek bile ben erkek çocukla yapabilir miyim? İyimser bi insanım hep fedakarlık yaptım kaybettim şimdi böyle bi fedakarlığın altına girmeli miyim? Çevrenizde mutlu olan var mı bu şekilde siz olsanız ne yapardınız ben bu kalbime nasıl engel olucam? Görüştüğüm beyde sürekli ben senin hep yanında olucam çocuk hep okulda zaten akşam gelecek bunları dert etme diyor lütfen yardım edin tek başıma veremiyorum ben bu kararı :KK43: teşekkür ederim cevaplarınız için

Önce çocukla da bag kur onunla da vakit geçir ondan sonra iyice karar ver. Çocukla daha öncesi vakit geçirmen senin icin herşeyi daha kolay netleştirecektir. Ailesi ile anlaştıktan sonra sorun olmaz diye düşünüyorum.

Olabilir ama yaşın genç yaa.Daha iyi kısmetlerin olacaktır.Evlenmemiş bile olabilir bu yaşta..Tanışırsın mesela..Gencecikliğini heba etme bence.Zorlu bir süreç o.Mecbur kalsan olurdu belki.

X