Kızım (2,5) stay matte rujumu sürmüş

Mervikli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2016
622
267
28
Arkadaşlar help mi nasıl çıkar bu
Çıktı hanımlar kremle hallettim aklınız da bulunsun makyaj temizleme suyu ile kesinlikle çıkmıyor yüzü biraz kızardı ama bilmem kaç kat sürmüştü yani neyse ki atlattık sıra da ki vukuatlar da görüşmek dileğiyle agsjdjf

Eklentiler

• IMG_4781.jpeg
    IMG_4781.jpeg
    116,7 KB · Görüntüleme: 198
Son düzenleme:
Siz rujunuzu neyle cıkarıyorsanız onla cıkar. Makyaj temizleme suyunu pamuğa döküp silin sonra yüzünü yıkayın cocugunuzun. Makyaj temizleme köpüğü, yağı vsde olur.

Ay güldüm istemeden, Adidas montum karikatürü gibi olmuş:)
Sahi siz sürünce neyle çıkarıyorsunuz?
Tamam uzun süre kalıcı ruj ama illâ ki çıkıyor. Mecburen makyaj temizleme sütü, yağı, micheller suyu vs kullanabilirsiniz. Cildi tahriş olmasın diye de nemlendirebilirsiniz sonrasında.

Tamam uzun süre kalıcı ruj ama illâ ki çıkıyor. Mecburen makyaj temizleme sütü, yağı, micheller suyu vs kullanabilirsiniz. Cildi tahriş olmasın diye de nemlendirebilirsiniz sonrasında.
Gülün çünkü bende güldümahjsjdjd

Aynı karikatür geldi benim de aklıma :))))

Çok yakışmış bu renk 😀😀 aklımda bulunsun benim kızda sürekli makyaj malzemelerime salça oluyor bi gün sürerse öyle çıkartırım😀😀

Yanlış anlaşılmasın ben çocuğa gülmedim, sizin tanımlamanıza güldüm daha doğrusu bana bir karikatürü anımsattı, onu belirtmek isterim 😊
Ya teşekkür ederim akıl sağlığımı yitirmemek için sakin kalma metotları uyguluyorum agsjdjjdf 🙃

Golden Rose 16 mı yoksa?🥹 Maşallah ya… Ben de yapmıştım aynısını,annemin çingene pembe rujuyla…🤣

X