Kız çocuğuna istismarda bulunan sapıktan pişkin sözler: Şeytana uydum, serbest bırakılmamı talep ediyorum

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
12 Temmuz 2006
53.969
204.289
52
IMG_0710.JPG

İstanbul Esenler'deki bir markette 11 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan sapık, bugün otogarda kıskıvrak yakalandı. Emniyette ifade veren şüpheli A.Ö. 'Çok pişmanım, şeytana uydum. Serbest bırakılmamı talep ediyorum' dedi. Tutuklanan zanlı, cezaevine gönderildi.

Dün, markette kız çocuğu S.D.'ye (11) cinsel istismarda bulunan sapığın görüntüleri sosyal medyada infial yaratınca, ekipler harekete geçmişti. Bugün, söz konusu şüpheli A.Ö. (47), otogarda yakalandı.

"ÇOK PİŞMANIM"​

Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Bakırköy Adalet Sarayı'na sevk edilen şüpheli A.Ö., savcılık ifadesinde "Söyleyecek bir şeyim yoktur, nasıl ve neden yaptığımı bilmiyorum. Çok pişmanım" dedi. Savcılık şüpheliyi tutuklama talebiyle sulh ceza hakimliğine sevk etti.

"BİR ANLIK ŞEYTANA UYDUM"​

Şüpheli A.Ö. hakimlik sorgusunda ise "Göstermiş olduğunuz görüntülerdeki kişi benim. Ben bir anlık şeytana uydum, nasıl yaptım bilmiyorum. Çok pişmanım, serbest bırakılmamı talep ediyorum" ifadelerini kullandı.

TUTUKLANDI​

Sulh Ceza Hakimliği de adli kontrol tedbirinin yetersiz kalacağına kanaat getirerek şüpheli A.Ö.'nün "Çocuğun cinsel istismarı" suçundan tutuklanmasına karar verdi. Tutuklanan şüpheli cezaevine gönderildi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Midem bulanıyor ya çocuk ya bu çocuk allahım sen nasıl biliyorsan öyle yap bu pislik mahlukatları🥺

Şunları bi hadım etseler bak o zaman kalıyo mu böyle geberesice şerefsizler.

Hele sapığın pişkinliği😡Sosyal medyaya düşüp yakalanmasa pişmanım demeyecekti, pişmanım deyip yırtarım diye düşünmüştür, bunları kadınların eline verecekler ahretlik, hepsini kessem içim soğumaz.
Bu ne ahlaksızlık böyle nereye gidiyoruz artık,el kadar çocuğa yaptıkları iğrenç bir olay,
Bu sapığın ailesi çocukları ne yapacak şimdi,agretlik dediğin gibi verecekler bu şerefsizi direk hadım edeceksin.
Bunların cezası hadım edilmek olmalı ahretlik.

Allah'ın gazabı üstüne olsun..bu pislikleri toplayıp ateşe vereceksin..en güzel ceza bu..acilar içinde ölucekler

X