Kitap önerisi denilince aklınıza gelen ilk...

İncir Kuşları epey ağlatmıştı beni. Kitabı bırakamayıp wc gidemediğini hatırlıyorum,effsaneydi.

Ece Temelkuran ve Tess'in kalemini severim.
Fantastik önerilerinizi ve çok duyup,okumaya niyetlenip bir türlü okuyamadığım Buket Uzuner ile de tanışayım artık. Doyurucu bir yorum oldu, teşekkür ederim ☺️
Estağfurullah, yardımcı olabildiysem ne mutlu, iyi okumalar 🥰

Dram olarak Jodi Picoult'un dilini ve konularını seviyorum. En sevdiğim sanırım Kız Kardeşim İçin.
Gerilim olarak Jennifer McMahon.
Polisiye olarak Harlan Coben ve Jane Casey.
Fantastik olarak ilk başta alışamasam da sonradan çok sevdiğim Stephen King. En sevdiğim kitabı şimdilik Medyum. Aslında Duma Adası'nı başa koyarım ama o bende farklı bir yere sahip, öneremem 😅

Serenad da çok etkilemişti beni.
Çok güzel kitap. Severek okudum
Charles Dickens- Iki Şehrin Hikayesi, Büyük Umutlar
Puşkin, Gogol ve Tolstoy'un eserlerini öneririm.
Hatırladıkça yazarim yine.
Özellikle Tolstoy ve Puşkin rahmetli babamın ısrarıyla tanıştığım yazarlar.Küçüktüm o zaman üf püff ederek başladım. Şimdi iyi ki diyorum iyi ki.

Dram olarak Jodi Picoult'un dilini ve konularını seviyorum. En sevdiğim sanırım Kız Kardeşim İçin.
Gerilim olarak Jennifer McMahon.
Polisiye olarak Harlan Coben ve Jane Casey.
Fantastik olarak ilk başta alışamasam da sonradan çok sevdiğim Stephen King. En sevdiğim kitabı şimdilik Medyum. Aslında Duma Adası'nı başa koyarım ama o bende farklı bir yere sahip, öneremem 😅
Orange harikasın ya. Yazdıkların bana uzak olan,pek okumadığım tarzda. Başlayım ama özellikle polisiye ve fantastik türünde iyi başlayım diyordum araştırıyordum hep. Harika bu!

Orange harikasın ya. Yazdıkların bana uzak olan,pek okumadığım tarzda. Başlayım ama özellikle polisiye ve fantastik türünde iyi başlayım diyordum araştırıyordum hep. Harika bu!
Ben de Türk yazar okumadım pek, utanıyorum söylerken 😅 Elimde okunmamış çok kitap var, onları eritebilirsem Türk yazarlardan okuyacağım biraz. Önerin var mı🤩

Hellö herkese🤚kitap okumayı çok seviyorum.Birçok insanın aksine alınmasına en çok sevineceğim hediye kitap,gezmeyi en çok sevdiğim yer kitapçı.

Bana ve diğer üyelere ışık tutması açısından açıyorum bu topiği.İsmi geçince iç çektiren,gözlerinizde kalpli emojiye sebep olan,kesinlikle bu eser dediğiniz kitap nedir?

Kitap sevdalısı olanlar ayrım yapmakta zorlanabilirsiniz ama muhakkak direkt aklınıza gelen bir eser vardır.Not almak,listeme eklemek adına beklemedeyim.

Okudukça aydınlığa çıkaran günlerimiz olsun.🧐🤗
Zülfü Livaneli huzursuzluk
Aşk ve gurur
Dostoyevski yer altından notlar

X