Kısmetsular 🧚‍♀️

Şeyda eleneli 2 hafta oldu ya bari 2 ay falan olsaydı da oyle getirseydiniz görünce basim koptu bide sacini yine mahvetmis de gelmiş.. gerçi şimdi o olmayınca da baya kaossuz kalmistik eğriye doğru
Bu kadar çabuk beklemiyodum lanet olsun , Yaren'le Ayşenur da söylediklerini yutup bayağı sevindiler

Roti aslında oradaki en büyük erkek delisi. Ayni anda hem Bilek için uzuluyor hem yakin arkadasinin sevgilisi olan lucayla cilvelesiyor hem çağrıyı linadan kıskanıyor hem sari buragi tanimak istiyor hemde yeni buragin silayla tanıma yoluna girmesine kudurdu:KK70: Biz Seydaya haksızlık yapmisiz zamanında:KK70:
şeyda açık açık yapıyordu, roti daha kalabalık bir ekibe sinsice yürüyor. her hareketi kötü görünmeden istediklerimi alttan alttan yapayım stratejisinde. birde acayip çamur bir kız. lina'nın da elektriği çok kötü

Bugünde sedattan nefret ettim bir yayınında eş.k gibi beni izleyeceksiniz diyor elife de köp.k çekmişti bu yeralmasını destekleyenlere Allah akıl fikir versin. Bunun yanında şeyda yaren falan melek kalır.

Bu kadar çabuk beklemiyodum lanet olsun , Yaren'le Ayşenur da söylediklerini yutup bayağı sevindiler
Onların amaç belli, Seyda gelince kaybettikleri otoritelerini yine kazanacaklar diye seviniyorlar çünkü aslında grubu her ne kadar yaren yonetiyormus gibi gozukse de kurnazligiyla ve kaos yaratmasiyla Seyda yonetiyordu. O gidince bunlar tahtı kaptırdı hemen.

şeyda açık açık yapıyordu, roti daha kalabalık bir ekibe sinsice yürüyor. her hareketi kötü görünmeden istediklerimi alttan alttan yapayım stratejisinde. birde acayip çamur bir kız. lina'nın da elektriği çok kötü
Bide rotinin sürekli altinlarla aşiret düğününe gider gibi dolanmasi..18 yaşındasın ya 18. gözlerim kanıyor yemin ederim🤦🏼‍♀️

Başlarda bir hevesle izledim güzel kafa dağıtıyordu ama şu sıralar izlerken çok sıkılıyorum ve izlemeyi bıraktım hevesim mi kaçtı ne oldu anlamadım :KK53:
Eski kısmetse olurun verdiği kaos yok. Biz eskiden canselin eseri siyahi erheklerle aldatip aldatmadigini falan konusurduk. Nerde o gunleeer.

Bide rotinin sürekli altinlarla aşiret düğününe gider gibi dolanmasi..18 yaşındasın ya 18. gözlerim kanıyor yemin ederim🤦🏼‍♀️
İnanılmaz alaturka bir kız. gencecik fiziği güzel bir giyinse yer yerinden oynar, gidip basma elbise giyiyor kocakarı topuklusu giyiyor. içinde var kızın.. bakışlarından şer akıyor.

İnanılmaz alaturka bir kız. gencecik fiziği güzel bir giyinse yer yerinden oynar, gidip basma elbise giyiyor kocakarı topuklusu giyiyor. içinde var kızın.. bakışlarından şer akıyor.
Bugün luca ben ne istedigimi bilmiyorum ama ne istemedigimi biliyorum diyor rotinda da "buse" deyip gülüyor. O kadar sinsi ki hatta rotinin o tavırları karşısında birbirlerinden nefret eden Elif ve Şeyda bile napıyor ya bu diyip birbirlerine baktılar.

Bugün luca ben ne istedigimi bilmiyorum ama ne istemedigimi biliyorum diyor rotinda da "buse" deyip gülüyor. O kadar sinsi ki hatta rotinin o tavırları karşısında birbirlerinden nefret eden Elif ve Şeyda bile napıyor ya bu diyip birbirlerine baktılar.
artık kaos ihtiyacımı karşılamıyor. ne olacak şimdi her hafta elenenin yerine yeni biri getirmek yerine eskileri mi sırayla getirecekler.

Valla yeni çok az aliyorlarmis aldiklari da hemen gidiyormuş eski kadronun üzerinden dönüyor olay baydı valla

Evli olsa sete girerken yüzüğü çıkarır herhalde ya, ama o adam komple beyaz atleti ve gogsunden fiskiran killariyla midemi bulanidiriyor🤐

Dünkü bölümü izleyemedim bugünü de izlemem sanırım ne geyikleri çekiliyor ne muhabbetleri. Ahh ahhhh nerde o eski kısmetse olur

Bende eski Kısmetse oluru özlüyorum. Meğer Emre Adnan Batuhan çok dolu çocuklarmış düşünün artık bu sezonkiler ne kadar boş. Mehtapın melisin bile seyir keyfi vardı.
Yeni sezondakiler iki kelimeyi biraraya getiremiyor biraz şeyda konuşmayı biliyor o kadar. Kısaca karakter analizi yaparsak
Şeyda: en düzgün konuşan. Sen zeki değilsin diğerleri geri zekalı
Yaren: sesi kulaklarımı tırmalayan
Elif: giyinemeyen ergen irisi
Tuğçe: ozanla çekilebilir hale gelen
Cansel: cringe bahar candan özentisi
Sedat: sen zeki değilsin diğerleri geri zekalı
Oğulcan: eski Kısmetse olur Vibe ı aldım
Ozan: evdeki en düzgün karakter.eski kısmetse olur Vibe ı veriyor ayrıca
Çağrı: hani hani hani...matmazeli beğendim
Bilek: sıfır enerji
Rotinda kıro barbie

Bende eski Kısmetse oluru özlüyorum. Meğer Emre Adnan Batuhan çok dolu çocuklarmış düşünün artık bu sezonkiler ne kadar boş. Mehtapın melisin bile seyir keyfi vardı.
Yeni sezondakiler iki kelimeyi biraraya getiremiyor biraz şeyda konuşmayı biliyor o kadar. Kısaca karakter analizi yaparsak
Şeyda: en düzgün konuşan. Sen zeki değilsin diğerleri geri zekalı
Yaren: sesi kulaklarımı tırmalayan
Elif: giyinemeyen ergen irisi
Tuğçe: ozanla çekilebilir hale gelen
Cansel: cringe bahar candan özentisi
Sedat: sen zeki değilsin diğerleri geri zekalı
Oğulcan: eski Kısmetse olur Vibe ı aldım
Ozan: evdeki en düzgün karakter.eski kısmetse olur Vibe ı veriyor ayrıca
Çağrı: hani hani hani...matmazeli beğendim
Bilek: sıfır enerji
Rotinda kıro barbie
Ya diğer sezonun o kadar eğlenceli olmasinin sebebi herseyin kurgu olmasiydi burda da kurgu çok ama büyük bir kismi gerçek ve gerçek hayat maalesef o kadar eğlenceli ve kaoslu değil

X