Kırmızı reishi mantarı (ganoderma lucidum)nın kronik rahatsızlıklara etkisi

Rline

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2012
2.211
193
Merhaba arkadaşlar. Kırmızı reishi mantarı (ganoderma lucidum) mucizevi bir mantar. İçerisinde 140'tan fazla aktif bileşen içeren bu mantarın en önemli özellikleri hücre yenilenmesi ve bağışıklık sistemini güçlendirmesi.
Ben bu ürünün ticaretini yapıyorum. Bolu gibi bir yerde yaşamama rağmen kanser tedavisinde 9, çocuk tedavisinde 8 sonuç aldık. Bunlar en önemlileriydi. Şeker, bronşit, hemoroit, astım, tansiyon, kolestrol, iltihaplı eklem romatizması, migren gibi bir çok kronik rahatsızlıklarda sonuçlar aldık ve almaya devam ediyoruz. Ürünün hiçbir yan etkisi yok ve uluslar arası sertifikalarının hepsi alınmış durumda. Helal sertifikası dahil. Anneme 4 ayda şeker hastalığı ilaçlarını bıraktırdım. Migreni çok daha iyi duruma geldi. Herkesin bu ürünü kullanmasını tavsiye ediyorum. Bu ticaretin çok büyük bir de kazanç kısmı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba doktor eşime bu ilaçlardan yazmış. Ama hiç kullanan görmedim. Sperm sayısı az. Klımen ve neofortil kullanıyorduk.değerlerimiz çok düşmüş.doktor bunları vermiş.bunun üstünde daha ilaç yok demiş. Biraz bilgi verirmisiniz.

Arkadaşlar bende duydum bunu arkadaşım araştırdı. Gerçekten mucize gbi. Kullanan insanları dinledi arkadaşım. Ben satıcı matıcı değilim kârım bi şeyim Yok. Sadece faydasının bilinmesi için yazıyorum. İnşallsh herkese şifa olur. Yurt dışında ölümsüzlük mantarı deniyormuş

X