Çatlaklar KIRMIZI CATLAKLARRR YARDIMM

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

mavilikizz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2023
94
86
25
Kızlar merhaba yeni katıldım aranıza .
24 yaşındayım , kendimi bildim bileli doğduğumda dahi çok zayıf cılız bir çocuk olduğumu söylerler hep ilk okulda da öyleydim hep zayiftim kilo alamıyordum yaşıtlarımdan hep geriydim dalga konusu bile olmuştu bu . O kadar yiyip içmeme , vitamin hapları kullanmama rağmen kilo almıyordum ta ki evlenene kadar evlendikten sonra 50 kilonun üstünü bu yaşıma kadar göremeyen ben birden bire 70 kilo oldum aniden kilo artışımla beraber bacaklarımda kırmızı çatlaklarım oluştu ve geçmiyor da artmaya devam ediyor karnıma ve belime doğru yayılmış durumda kilo vermeye başladım diyete başladım ama yok artıyor devam ediyor buna nasıl dur derim ve nasıl geçer ??

Kırmızıyken krem kullanırsanz faydası olabilir ama beyazlayınca cok zor.. şu seda altun var onun çatlak kremini bi arastr.. cok basarılı yorumlarını okumustum fotolara bakmıstö bi ara

Kırmızıyken krem kullanırsanz faydası olabilir ama beyazlayınca cok zor.. şu seda altun var onun çatlak kremini bi arastr.. cok basarılı yorumlarını okumustum fotolara bakmıstö bi ara
İnşallah faydası olsunn da bakayım hemen dünya haritasına dondu bacaklarım 😔

Kızlar merhaba yeni katıldım aranıza .
24 yaşındayım , kendimi bildim bileli doğduğumda dahi çok zayıf cılız bir çocuk olduğumu söylerler hep ilk okulda da öyleydim hep zayiftim kilo alamıyordum yaşıtlarımdan hep geriydim dalga konusu bile olmuştu bu . O kadar yiyip içmeme , vitamin hapları kullanmama rağmen kilo almıyordum ta ki evlenene kadar evlendikten sonra 50 kilonun üstünü bu yaşıma kadar göremeyen ben birden bire 70 kilo oldum aniden kilo artışımla beraber bacaklarımda kırmızı çatlaklarım oluştu ve geçmiyor da artmaya devam ediyor karnıma ve belime doğru yayılmış durumda kilo vermeye başladım diyete başladım ama yok artıyor devam ediyor buna nasıl dur derim ve nasıl geçer ??
Beyazlaşmadan müdahale ederseniz geçiyor diye biliyorum

İnşallah faydası olsunn da bakayım hemen dünya haritasına dondu bacaklarım 😔
Olur olur. Sen bi bak fotolara yorumlardan trndyolda gördüm ben dehset fotolar var.. hiç sıkma canını düzenli kullandın mı miss gbi olur yne bacakların

Beyaza döndüğü an ömürlük. Yok cihazlarmış yok kremmiş yok estetikmiş palavra.
Bu arada alamadığınız kilolar evlenince ne alaka?eşiniz mi çok baskı kuruyor ye ye diye

Kantaron yagini arastirin belki beyaza donmeden kurtarisiniz

Beyaza döndüğü an ömürlük. Yok cihazlarmış yok kremmiş yok estetikmiş palavra.
Bu arada alamadığınız kilolar evlenince ne alaka?eşiniz mi çok baskı kuruyor ye ye diye
Ben et tuketemiyorum tam bir vejetaryen değilim yani çok nadiren mangalda tavuk yerim ayda yılda bir ama eşim ilk zamanlar çok diyordu , yemelisin diye şimdi demiyor gelin geldiğim ailede çok fazla bazlama türü tüketiliyor birde her şeye tereyağ sürüp bol bol yiyorlar her ay bazlama hamur işi bol bol yapiliyor galiba bu yüzden aldım bilemiyorum . Önceden de bu kadar çok yerdim ama alamazdim

Biran once dermatologa git, kafana gore kremlere para boca etme
Dermatologa fobim olustu sırtımda yaralar vardı onun için gitmiştim bi ara verdiği ilaç nüksettirdi ben inatla belki kusturuyordur diye kullanmaya çalıştım bütün sırtıma yayildi ama şu an bulunduğum yerde belki daha iyi bir doktor vardır arastiracagim

Ben et tuketemiyorum tam bir vejetaryen değilim yani çok nadiren mangalda tavuk yerim ayda yılda bir ama eşim ilk zamanlar çok diyordu , yemelisin diye şimdi demiyor gelin geldiğim ailede çok fazla bazlama türü tüketiliyor birde her şeye tereyağ sürüp bol bol yiyorlar her ay bazlama hamur işi bol bol yapiliyor galiba bu yüzden aldım bilemiyorum . Önceden de bu kadar çok yerdim ama alamazdim
Evet yaş ilerledikçe metabolizma yavaşlıyor aynı şeyleri veya eskiye göre daha az tükettiğiniz halde yağ depoluyoruz kolay veremiyoruz .gerçi siz daha çok çok gençsiniz,hamur işini haftada 1 e indirip daha fazla hareket ederseniz çok kısa sürede verirsiniz

X