Çatlaklar Kırmızı çatlaklarla basım beladaaaa

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

CokPisEserim

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2021
21
0
ben 19 yaşındayım ve psikolojim resmen bozulmuş durumda çatlaklarla yatıyorym kalkıyorum kafayı yicem. inanın hıç kımse umrumda değil kendimi özgüvensiz hissediyorum çaresiz hissediyorum.. 10 kilo kadar aldım ve çatlamıs bulundum inanın buradaki her şeyi denedim. limon kahve , bio oil, lierac , madecasol,bepanten , hindistan cevizi yağı yoook yoook hiçbirisi fayda etmiyor. istanbuldayım bi güzellik merkezine gidip striort tedavisi yaptırayım dedim o da belli süreden sonra tekrarlıuormus para çöp oluyormus. gerçekten önerebilcrğiniz bi yer(istanbul) bi çözüm varsa yazın nolur:KK43:

ben 19 yaşındayım ve psikolojim resmen bozulmuş durumda çatlaklarla yatıyorym kalkıyorum kafayı yicem. inanın hıç kımse umrumda değil kendimi özgüvensiz hissediyorum çaresiz hissediyorum.. 10 kilo kadar aldım ve çatlamıs bulundum inanın buradaki her şeyi denedim. limon kahve , bio oil, lierac , madecasol,bepanten , hindistan cevizi yağı yoook yoook hiçbirisi fayda etmiyor. istanbuldayım bi güzellik merkezine gidip striort tedavisi yaptırayım dedim o da belli süreden sonra tekrarlıuormus para çöp oluyormus. gerçekten önerebilcrğiniz bi yer(istanbul) bi çözüm varsa yazın nolur:KK43:
Merhabalar benim 15 yaşında oğlumda var çatlak bizde ne yapacağımızı bilmiyoruz🤷‍♀️🤷‍♀️😔😔

Onlarla yaşamaya alış zamanla rengi ten rengine dönüp belirsizleşiyo büyük ölçüde çaresi yok boşuna paranı heba etme canım ..🌺

Sarı kantaron yağı iyi diyorlar da bilmiyorum. Bana da bilgisi olan yazabilir mi ?

Catlaklariniz kirmiziyken hemen bir dermatologa basvurun. Kirmizi catlaklar tedaviye cabuk cevap veriyor, bosuna vakit kaybetmeyin.

X