Kırgın Çiçekler atv

Evt bak rüya aklıma gelmedi olabilir :) dizi onların üzrine dönüyor zaten. Ölmezler inş. Dizlerde zaten hep birileri vurularak. Sezona girdi. Bizi merakta bırakmak için
Aynen dizi onlarin uzerine donuyor konu uretemiyorlar yeni yeni oyuncular yeni yeni konular girmeli bence biktim kemalim yapmazdan cikarsinlar su kemali artik baydi :KK48:

Şunu izlerken içim bayılıyor artık kızların başına gelmedik ne kaldı merak ediyorum yakın zaman da fantastik güçlere ship olacaklar gibi.

Alakasız bir dalış yaptım ama bu dizi benim içimi batıyor kızlar siz nasıl izliyorsunuz?

İğrenç ötesi bir dizi Kemal denilen karakter okadar iticiki daha doğrusu bence bütün karakterler itici sürekli aglak başlarına sürekli birşeyler gelen dizileri hiç sevmiyorum

Bunların hiç anası babası kalmadı bi kurşun dökseler bari

dizi iyice psikopata bağladı.her hafta biri ölüyor.oyuncular bile cenaze törenlerine ne yapilacagini iyice öğrendiler :)

Gülerek seyrediyorum her hafta. Bazen çok sıkıyor, bir bölümü bitiremeden kapatıyorum. Valla her bölüm o kızların böğüre böğüre ağlaması, bu kadar zorlama ajitasyon beni ağlatmıyor, güldürüyor. En son birinin babası öldüydü, gelecek hafta da eylül ölüyormuş. Azalarak bitiyorlar vesselam. Ama son kişi kalıncaya kadar ajitasyona devam. :))

X