Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Kinamda hangisini giymelıyım ? ??

Misk-i amber

❤07.06.2017❤《▪Hoşgeldin Begüm ▪》
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2015
1.050
1.282
Merhaba arkadaşlar dügünüme son 3 hafta kalmışken size sorarak hareket etmek istedim şimdi bnim kına ve nişan birarada olucak önce nişan takilacak daha sonra erkekler cikicak kına basliycak .. bn kına ağırlıklı olacağı için kabarik bir bindalli beğendim tek bi kıyafet tercihim olduğu için bindalliyi tercih ettim ama çok huzursuzum acaba bindalliyi iptal edip buna benzer bir nisanlik mi seceyim siz olsanız ne yapardiniz nisanlik daha mı gösterişli yardım edin kızlar gerçekten kafam çok karışık nişanlım da onu seçtik ne gerek var diye sinir yapıyo sizce napmaliyim bindallimi ve nişanligi atıyorum hangisi daha uygun

Eklentiler

• 12479201_998567683515478_560674624_n.jpg
    12479201_998567683515478_560674624_n.jpg
    81,8 KB · Görüntüleme: 372
  • IMG-20160707-WA0002.jpg
    IMG-20160707-WA0002.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 352
bindallı nişanlık gibi de duruyor.
ayrıca kırmızı olsun, bin lira fazla olsun :)

Bence kiyafetlerin ikisi de cok guzel, o gunu hayal ettiğinde kendini hangi kıyafetin icinde dusunuyorsan onu giy canim.

Ya da yazı tura at :p kiyafetin birine yazı birine tura de, sonra parayı attıktan sonraki birkaç saniyede içinden hangisinin gelmesini daha çok istediysen onu giy :)

Bence kiyafetlerin ikisi de cok guzel, o gunu hayal ettiğinde kendini hangi kıyafetin icinde dusunuyorsan onu giy canim.

Ya da yazı tura at :p kiyafetin birine yazı birine tura de, sonra parayı attıktan sonraki birkaç saniyede içinden hangisinin gelmesini daha çok istediysen onu giy :)
Oy teşekkür ederim hayırlısi bakalım sanırım kırmızı yi giycem :))

bence nişanlık giyip sonra kaftan olabilir. ya da eminönünde 250 ye fln bindallı alabilirsiniz. nişanla kına olması biraz garip geldi bana ikiside bambaşka şeyler sonuçta. yine de tek elbiseyse eğer herkesin dediği gibi kırmızısı olabilir ben her yerde görüyorum böyle kırmızı kabarık şeyleer

bence nişanlık giyip sonra kaftan olabilir. ya da eminönünde 250 ye fln bindallı alabilirsiniz. nişanla kına olması biraz garip geldi bana ikiside bambaşka şeyler sonuçta. yine de tek elbiseyse eğer herkesin dediği gibi kırmızısı olabilir ben her yerde görüyorum böyle kırmızı kabarık şeyleer
Bizim burda fiyatlar çok uçuk aslında bnde önce nisanlik sonra kına yakiminda bindalli giyiyim dedim olmadı tekrar gidip bakcam fiyatı uygun bindalli bulursam nisanlik da giymek istiyorum bakalım hayırlısı

ben bu kına bindallılarını beğenmiyorum. gelinlik gibi seçemiyosun da hepsi birbirinin aynısı basit geliyor bana. o yüzden bence diğeri daha hoş ve şık. bindallıdan da daha kabarık gibi.

X