Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Kına Gecesi Ve Kıyafet Sorunsalı

tiyatral_34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2016
1.473
603
Arkadaşlar Mayısta kınam olacak ve bindallım hazır. Fakat elbise almadık Nişanlım alınması gereken bişi ya da Elbise varsa söyle alalım dedi ama bindallıya çok para verdikleri ve nişan elbisem olduğu için gerek yok dedim . Ben nişan elbisemi çok beğendim kına gecesinde de giymek istiyorum Fakat annem resimlerde hep aynı elbise olacak olur mu öyle falan diyor. Ama adetlerde nişanda giyilen elbise kına da giyilmez mi ? Böyle yapanınız var mı ? Yalnız nişan kıyafetine bordo taç var ya o hiç uymuyır o konu nasıl olacak sonra taksam beceremem . Tecrübeli arkadaşlarım tavsiyelerde bulunabilirler mi ?

Sadece bindallı giy. Çoğu insan artık boşa masraf olmasın diye öyle yapıyor. Zaten bindallılar çok şık artık.

Yaa imkan varsa annenin hayallerini gerçekleştirin derim tabi imkanlara bağlı yinede senin kararın

Ben tek kıyafet diktirmiştim çok da güzel olmuştu ( hint kıyafetleri tarzındaydı), 2 kıyafet giyenlerle hep hayret etmişimdir. Siz nasıl istiyorsanız onu yapın.

:)) Canım nişan kıyafetini giymek istiyor ama millet ne der konusu yok mu o hep sıkıntı
Başka elbise de giysen saçı şöyle olsaydı ayakkabısı şöyle olsaydı diye yorum yapacaklar o yüzden oyum canın nasıl istiyotsa öyle yaptan yana. Hem zaten o elbiseyi en fazla 1-2 saat görecekler üstünde sonra bindallı. Giy gitsin.

Ben olsam üşenirim iki kıyafet giymeye. O kalabalık keşmekeş bir yandan, giyinirken saçın dağılması, makyajın bozulmaması diye sarf ettiğin çaba bir yandan. Üstte bir hanım yazmış çok şık bindallılar var diye siz de onlardan alıp giyebilirsiniz. Yok ben üşenmem, istiyorum derseniz keyfinize kalmış. :)

Benim son yıllarda gittiğim tüm kınalarda abartısız her gelin 3 kıyafet değiştiriyordu.

Birincisi kabarık pembe tonlarında prenses elbisesi
İkincisi kaftan ya da bindallı
Üçüncüsü horon halay bittikten sonra pop ve yabancı şarkılarda oynamak için mini veya dizaltı püsküllü vs parti elbisesi.

İmkanlar dahilinde bindallının yanına belki tatlış parti elbisesi ayarlayabilirsiniz. Fiyatı da daha uygun olabilir gibi..

Ben olsam üşenirim iki kıyafet giymeye. O kalabalık keşmekeş bir yandan, giyinirken saçın dağılması, makyajın bozulmaması diye sarf ettiğin çaba bir yandan. Üstte bir hanım yazmış çok şık bindallılar var diye siz de onlardan alıp giyebilirsiniz. Yok ben üşenmem, istiyorum derseniz keyfinize kalmış. :)
Bindallım o şık bindallılardan zaten bende ne gerek var diye düşünüyorum resimlerde aynı görecekler diye mi giymeyeceğim . Ya da en iyisi direk bindallıyı giymek

Taç konusunu nasıl yapmıştın peki ?
Taç derken canım benim saçlarım uzundu kılçık örgü mu diyorlar çok değişik bir örgü yapılmıştı örgüler arasına da bir kaç tane çiçek koymuştur. Sonra bindalliyi giydim fesli falanda benimkisi 2009 da evlendim ozaman o modeller vardı. Bindallinin tacindan bahsediyorsan bindalliyi giydiginde takabilirsiniz kendiniz.elbise varken birsey takmaya gerek yok.

Bindallım o şık bindallılardan zaten bende ne gerek var diye düşünüyorum resimlerde aynı görecekler diye mi giymeyeceğim . Ya da en iyisi direk bindallıyı giymek

Görseler ne olacak ki, severek giydikten sonra önemi yok bence. Bir de insanları eğlendirmekten ziyade kendiniz eğlenin, rahat edin elinizden geldiğince.

X