Kimyasal gebelik geçirenler gelin toplanalım

Tahliller regl öncesi olduğu için regl sonrasında yükselebilir demişlerdi. O yüzden hala bekliyorum emin olmak için. Hayatımda ilk kez reglim gecikiyor ve yumurtlama döneminden beri regl benzeri ağrılar oluyor. Umarım başka bir sorun yoktur :KK43:
İnşallah hamişsindir canım sen kan ver tekrardan hem için rahatlar

İnşallah hamişsindir canım sen kan ver tekrardan hem için rahatlar
Teşekkürler canım, inşallah sizin için de her şey çok güzel ilerler :) Kadın doğumdan randevu aldım, yarın gideceğim bakalım. En azından baştan aşağı testleri yapıp bir sorun varsa ne olduğunu öğrenirim

Teşekkürler canım, inşallah sizin için de her şey çok güzel ilerler :) Kadın doğumdan randevu aldım, yarın gideceğim bakalım. En azından baştan aşağı testleri yapıp bir sorun varsa ne olduğunu öğrenirim
Amin canım benim haber et gidince güzel haberlerle gelirsin inşallah 🥰

Merhaba. SAT 13 Nisan, BAT 13 Mayıs. Ben de bazı belirtiler üzerine test yaptırdım. HCG değerim 6 Mayis'ta 2 çıktı, belirtiler devam edince sonradan 11 Mayıs'ta tekrar kan verdim ve bu kez de sonuç 2.5 çıktı. Gebelik için bir çalışmamız yoktu. Bu yüzden delik deşik olmamak için kan testini tekrarlamadım ama henüz regl de olmadım. Gebelik olsa 6sından 11ine değerim daha çok yükselirdi diye düşünüyorum. Daha önce buna benzer bir durum yaşayan, kimyasal gebelik olduğunu öğrenen oldu mu?
Benim de neredeyse tüm erken gebelik belirtilerim vardı. Yunurtlama döneminde başladı regl 5-6 gun gecikene kadar hepsi devam etti. Bu süreçte 2 kez kan testi yaptırdım. Hcg regl öncesi (regle 1 hafta kala) 2 ve regle 2 gün kala 2.5 çıkmıştı ama değerlerim kist nedeniyle yükselmiş. Kist ve bebeğin ilk oluştuğu bölge aynı olduğu için vücudun iki yabancı maddeye de verdiği tepkiler çok benzer olmuş. 5-6 günlük gecikmenin ardından regl oldum. O yüzden eğer benim gibi belirtiler yaşayan ama hcgsi yükselmeden regl olan varsa muhakkak en kısa sürede doktora randevu alıp kendisini kontrol ettirsin 🙏🏽

Merhaba geçmiş olsun öncelikle. Bende kimyasal geçirdim ve üstünden 1 sene geçti hala gebelik elde edemedim. Tüm testlerimizi hsg filmi dahil yaptırdık sebepsiz diyorlar. En kötüsü de sebepsizlik 😞
Merhaba benim de 1 sene oldu kimyasal gebelik geçireli siz hamile kalabildiniz mi şu an neler yaptınız

Merhaba benim de 1 sene oldu kimyasal gebelik geçireli siz hamile kalabildiniz mi şu an neler yaptınız
3 ay klomen le tedavi oldum gebelik oluşmadı daha sonra hsg çektirdim doktorlar 2 ay ara verdi olur gibisinden sonra asılamaya başladım 3 yumurtam oluştu çoklu yumurtadan aşılama iptal oldu 1.5 da ôyle ara verdik tekrar ilk asılamamı dün oldum

Kızlar merhaba kimyasal gebelik geçirdiğiniz için sormak istiyorum bana bi yardımcı olabilir misiniz😢 ben tam gününde adet oldum bu ay ama adetim 5 gün normal kanamalı oldu 6. Gün kesildi abdest aldım 7. Günden itibaren kahve bordo lekelenmeli kanama yaşıyorum bugün 12. Gün. Ovulasyon testi yapayım dedim baya koyu çıktı şaşırdım benim böyle olmaz geç yumurtlarım diye gebelik testi yaptım pozitif kan verdim 10 kusurlerde çıktı. Doktora gittim muayene etmedi radyolojiden randevu al detaylı baksın orası dedi durumu anlattım döllenme oluşmuş vücut atiyo olabilir dedi. Şimdi ben düşük mu yapıyorum adetim mi devam ediyo anlayamıyorumz namaz kılabilir miyim ilişki olur mu ne yapmam lazım kimyasal gebelik mi bu şimdi

Kızlar merhaba kimyasal gebelik geçirdiğiniz için sormak istiyorum bana bi yardımcı olabilir misiniz😢 ben tam gününde adet oldum bu ay ama adetim 5 gün normal kanamalı oldu 6. Gün kesildi abdest aldım 7. Günden itibaren kahve bordo lekelenmeli kanama yaşıyorum bugün 12. Gün. Ovulasyon testi yapayım dedim baya koyu çıktı şaşırdım benim böyle olmaz geç yumurtlarım diye gebelik testi yaptım pozitif kan verdim 10 kusurlerde çıktı. Doktora gittim muayene etmedi radyolojiden randevu al detaylı baksın orası dedi durumu anlattım döllenme oluşmuş vücut atiyo olabilir dedi. Şimdi ben düşük mu yapıyorum adetim mi devam ediyo anlayamıyorumz namaz kılabilir miyim ilişki olur mu ne yapmam lazım kimyasal gebelik mi bu şimdi
Canım kimyasal gebelik yaşıyor sun 10 günden sonrası kusurlu sayılıyor o yüzden kılabilir sın namazıni canim

Kızlar merhaba benim 2 gün önceye göre beta değerim 2 kat artmış ama progesteron değerim düşmüş neden acaba bilgisi olan var mı

X