Kimyasal gebelik geçirenler gelin toplanalım

Merhabalar bende kimyasal gebelik yaşadım ocak ayında şuanda hala olması için çabalıyoruz rabbim isteyen herkese nasip etsin.

Bugün verdim 41di canım. 25 Nisanda 49du.
3 gündür kanamam da yok ama değer çok az düşmüş. Daha önce 3 kimyasalım daha oldu hiç böyle olmamıştı.
Bitki çayı iç canım iyi geliyor adet söktürüyor peki neden oluyor muş kimyasal gebelik genetik test verdinmi

Bitki çayı iç canım iyi geliyor adet söktürüyor peki neden oluyor muş kimyasal gebelik genetik test verdinmi
Verdim canım kan pıhtılaşması çıktı. Sebep olabilir dediler. Gebeliği öğrenir öğrenmez kan sulandırıcı iğne kullanmalıymışım. Bu gebeliğimi de geç öğrendim kanamam başlamıştı.
Bi dahaki sefere inşallah

Canım naptin kaç gün var test yapmana
Bugün Progesteron testi yaptırdım kuzu yarın sonuç alacağım sağlıklı çatladı mı diye ? Normalde 11 Mayıs canım ama geçen yumurtlamadan sonra 16 günde adet olduğum için bilemiyorum 11-14 arası

Bugün Progesteron testi yaptırdım kuzu yarın sonuç alacağım sağlıklı çatladı mı diye ? Normalde 11 Mayıs canım ama geçen yumurtlamadan sonra 16 günde adet olduğum için bilemiyorum 11-14 arası
Hadi hayırlısı ile canım test sonucunu haber et

Oo masallah canım çok iyi degilmi doktor ne dedi peki
Doktoruma sormadım kuzum doktorum istemedi çünkü benim arkadaşım hastanede çalışıyor ona yaptırdım doktorumun bilgisi yok yani bilmiyorum ki hiç 10 ve üzeri sağlıklı çatlama yazıyo

Doktoruma sormadım kuzum doktorum istemedi çünkü benim arkadaşım hastanede çalışıyor ona yaptırdım doktorumun bilgisi yok yani bilmiyorum ki hiç 10 ve üzeri sağlıklı çatlama yazıyo
İnşallah bu ay olumlu şekilde sonuçlar alırız canım Mayıs ayı uğurlu gelicek inşallah ben inanıyorum

X