Kimsal gebelik değildir umarım yorumlarınıza ihtiyacım var

Nedenini tam olarak bilmiyorum ama kanla alakalı herhalde kimyasaldan sonra kan sulandırıcı kullanıyorlarmi tam bilmiyorum yanlış bilgi vermek istemem egerki kan sulandırıcı kullanıyorlarsa kan la alakalı ben hiç geçirmedim günü güne oluyorum iki kere boş gebelik geçirdim ikincisini yeni geçirdim sonuçlarım da kötü geldi mol gebelikmiş 1 sene korun dedi doktor bakalım hayırlısı Allahtan Isteyen herkese Allah nasip etsin inşallah sağlıklı bir şekilde içinde benimde Amin
Çok geçmiş olsun kaç yaşındasınız ilk çoçuk mu

Yaa gerçekten mi acaba nedeni ne tam olarak
Sağlıksız emriyo olduğundan dolayı vücut bunu atıyo aslında gebelik bile oluşmuyor bu kimyasal gebelik aslında iyi bir şey tüplerinizin açık olduğu doğal yolla hamile kalmanın mümkün olduğu anlamına geliyormuş. Bir çok kadın bunu yaşıyormuş ama fark etmiyorlarmış normal kürtajlar gibi beklemeye gerek yok adet bittiğinde deneme devam edilebiliyor

Sağlıksız emriyo olduğundan dolayı vücut bunu atıyo aslında gebelik bile oluşmuyor bu kimyasal gebelik aslında iyi bir şey tüplerinizin açık olduğu doğal yolla hamile kalmanın mümkün olduğu anlamına geliyormuş. Bir çok kadın bunu yaşıyormuş ama fark etmiyorlarmış normal kürtajlar gibi beklemeye gerek yok adet bittiğinde deneme devam edilebiliyor
Bazen rahimde ki problemlerden dolayı da oluyormuş detaylı baktırmak lazım

X