Kimsal gebelik değildir umarım yorumlarınıza ihtiyacım var

mavistgb

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2024
24
2
34
Merhabalar geçen ay kimyasal gebelik geçirdim testim çok silik çıkmıştı kan testi ile kimsal gebeliğin sonlandığını öğrendim

Adetim yine 3 gün geçti bu gün erken gebelik testi yaptım çok aşırı belirgin çıktı resminide ekledim sizce kimsal gebelik olma ihtimali varmıdır.
Screenshot_2024-03-07-21-35-08-08_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg

Geçen ay kimyasal yaşadıniz diye bu ay da kimyasal olucak diye bir kaide yok ki . İçinizi karartmayin . Kan testi verip artışı takip edin . Hayırlısı olsun 🤗

Kan testi ile iki üç güne bir takip etmeniz gerek düzenli artış olursa kimyasal olmuyor. Umarım güzel haberler alırsınız

Kimyasal gebelikte nezaman adet oldunuz acaba
Nasıl yani adet oldunuz mu ben adet oldum bugün yani adet gibi şuanda

Kimyasal gebelikte nezaman adet oldunuz acaba
Kimsasal gebelikte adet gecikmesinin 4. Günü adet oldum normal adete göre biraz daha sancılıydı ve gitti Şubat ayı tekrar gecikti ve hamileyim şuan 14 haftalık olduk rabbim hak eden herkese nasip etsin

Merhabalar geçen ay kimyasal gebelik geçirdim testim çok silik çıkmıştı kan testi ile kimsal gebeliğin sonlandığını öğrendim

Adetim yine 3 gün geçti bu gün erken gebelik testi yaptım çok aşırı belirgin çıktı resminide ekledim sizce kimsal gebelik olma ihtimali varmıdır. Eki Görüntüle 3397994
Kimyasaldan sonra sağlıklı gebelik yaşayanları çok duydum inşallah sağlıklıdır

Yaa gerçekten mi acaba nedeni ne tam olarak
Nedenini tam olarak bilmiyorum ama kanla alakalı herhalde kimyasaldan sonra kan sulandırıcı kullanıyorlarmi tam bilmiyorum yanlış bilgi vermek istemem egerki kan sulandırıcı kullanıyorlarsa kan la alakalı ben hiç geçirmedim günü güne oluyorum iki kere boş gebelik geçirdim ikincisini yeni geçirdim sonuçlarım da kötü geldi mol gebelikmiş 1 sene korun dedi doktor bakalım hayırlısı Allahtan Isteyen herkese Allah nasip etsin inşallah sağlıklı bir şekilde içinde benimde Amin

X