Kilo Almak İstiyorum

Brsprens

Kün Fe Yekün
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2019
139
60
Merhaba arkadaşlar ben ne yaparsam yapayım kilo alamıyorum bünye meselesi desek bi zamanlar 78 kiloya kadar çıktım ama şimdi 5-6 öğün yesem fayda etmiyor ne yaparsam kilo alırım şu an 60 kiloyum nerdeyse 15 kilo eksiğim var😭😭

niye kilo olmak istiyosun 60 iyi bi kilo . 15 kilo alman çok olmaz mı?

Öncelikle kafaya takmayarak başlayabilirsiniz yediğiniz herşeyi kalori hesabı yaparak ve kilo alma düşüncesiyle yerseniz kilo alamazsınız.Cunku herşey kafada bitiyor.

Merhaba arkadaşlar ben ne yaparsam yapayım kilo alamıyorum bünye meselesi desek bi zamanlar 78 kiloya kadar çıktım ama şimdi 5-6 öğün yesem fayda etmiyor ne yaparsam kilo alırım şu an 60 kiloyum nerdeyse 15 kilo eksiğim var😭😭
Seninki yine iyi ben 50 kilodayim bi türlü alamıyorum hep aynı kilodayim

Ahahaa tam dayaklik burası 😂😂
Çok şükür kilo problemim hiç olmadi ama sanki çikolatali pudingi biraz fazla kaçırdığımda az da olsa kilo alıyormuş gibi oluyorum. Tatlı tavsiye ederim..👍

Alırsanız benimde haberim olsun 55 olmak için can atıyorum pekmeze başladım 2 aydr pekmez içiyorum sanki zatiflatiyor beni anlamış değilim

Evlenirken 43 kiloydum. Psikolojim bozuldu kilo kaybından. Ne denediysem olmadı gram kilo alamadım. Hatta git-gide veriyordum. Sağlıklı değil biliyorum ama sürekli noodle yedim ve şuan tahminen 54 kilo civarıyım

Evlenirken 43 kiloydum. Psikolojim bozuldu kilo kaybından. Ne denediysem olmadı gram kilo alamadım. Hatta git-gide veriyordum. Sağlıklı değil biliyorum ama sürekli noodle yedim ve şuan tahminen 54 kilo civarıyım
Ben evlenirken 60dım hamileliğimde 15 kg alıp 75 oldum ama 15 kg sadece göbekti bedenen gram almadım doğum yaptım 1 hafta sonra yine 60 oldum😬

X