Kilo almak istiyorum önerilerinize ihtiyacım var

Kesinlikle öyle. İşin sırrı genlerde. Ben de zayıftım bayağı kilo almaya çalıştım ama belli bir kilonun üzerine ne yaptıysam çıkamadım. Zayıflık iyi hoş ama çelimsiz bir görüntü de verebiliyor işte. Genlerle ve aileyle alakalı. Konu sahibinin de ailesi zayıfsa max alabileceği kilo bellidir zaten
Bence gen işi değil insanın metabolizmasıyla alakalı bir durum.
Annem 70 kilo onun annesi 120 kilo
Teyzem 47 kilo
baba tarafımda etli butlu kalıplı ama ben 45.600 gram :KK70: bazı insanlar vardır yediklerini eritirler,insülin direnci yoktur,hormonları normal değerlerdedir. Kilo alıp verebilirler. Bazı insanlarda tam tersidir çok zor kilo verebilirler. Eğer sönük ya da çelimsiz duruyorsanız bol bol vitamin almaya bakın,ben demir ilaçlarımın yanında balık yağı aldığımda yüzüme gözüme renk geldi.

Bence gen işi değil insanın metabolizmasıyla alakalı bir durum.
Annem 70 kilo onun annesi 120 kilo
Teyzem 47 kilo
baba tarafımda etli butlu kalıplı ama ben 45.600 gram :KK70: bazı insanlar vardır yediklerini eritirler,insülin direnci yoktur,hormonları normal değerlerdedir. Kilo alıp verebilirler. Bazı insanlarda tam tersidir çok zor kilo verebilirler. Eğer sönük ya da çelimsiz duruyorsanız bol bol vitamin almaya bakın,ben demir ilaçlarımın yanında balık yağı aldığımda yüzüme gözüme renk geldi.
Yok ben hiç çelimsiz olmadım çok zayıfken bile boydan kurtarıyordum ama zayıflık bazılarını çok çelimsiz gösteriyor ve kilo almak istemelerini anlıyorum. Asıl ayy ne güz zayıfsın biz vermeye çalışıyoruz diyenleri anlamıyorum🤷🏻‍♀️ Doğrudur istisnaları vardır ama ben yine de gen etkisine çok inanıyorum🤗

Ben böyle yöntemlerin hepsini denedim işe yaramadı
23 yaşında 43 kilo iken
25 yaşında 45
28 yaşında 48 kilo oldum
28 Yaşını bitirdim 1 de çocuk doğurdum 50 kiloyum şu an. Şimdi de vermeye çalışıyorum
Bence yaşla beraber yavaşlayan metabolizma sayesinde aldım

Ben de tipki sizin gibiydim.26 yasinda 45 olan kilomu arttirmak icin ugrasiyordum.30 dan sonra kilo alir oldum.Simdi 42 yasindayim 57 kiloyum ve o yedi kiloyu vermek istiyorum.Ama hic diyet yapmadim simdiye kadar.

Kalori programı indirdim canım kalori hesabı yaparak gerçekten aldırıyor ama ben hemen verdiğim için yeni çözümler de arıyorum canım sıkılsa hemen veriyorum 😔
Kalori programı indirdim canım kalori hesabı yaparak gerçekten aldırıyor ama ben hemen verdiğim için yeni çözümler de arıyorum canım sıkılsa hemen veriyorum 😔
Kalori programını tavsiye ederim canım
Üzüldüm canım demekki çok hassas bir bünyen var inşallah istediğin kiloya ulasirsin
Bana kalori geldiği gibi gider çok hareketli geçiyor günler artık nasip olursa ikinci hamileligimde daha daha çok kilo alıp vermemeye çalışıcam :KK70:

Hayır
Tahlillerime vitaminlerime baktırdım hepsi normal çıktı
Ama ben yemediğimin farkındaydım.
Artık hergün yediğimin daha fazlasını yiyorum ama dengeli beslenerek.
Hani hamurişi yapıp yemiyorum ama kalorisi yüksek besinleri yemeye dikkat ediyorum.
Karbonhidrat protein yağ bunların hepsini dengeli bir şekilde tüketiyorum.
Hergün illaki kefir içiyorum.
Ve akşamları cici bebe süt yapıyorum.
Dün bol gelen pantolonumu zor giydim mesela
Bu benim için bir mutluluk sebebi :KK70:
Tebrik ediyorum gerçekten 😊

Bende senelerce o doktor bu doktor gezenlerdenim kilo almak için bi ara öyleydi yani ne vitaminler ne haplar ne listeler işe yaramıyordu ta ki bi doktorun bebek maması ye bildiğimiz kavanozlarda satılan mamalardan diyene kadar çantamda mamalarla geziyordum sürekli ve kısa zamanda bana kilo aldırmıştı.Düşün geceye alarm kurup yatardım gece yiyip yatıyım belki kilo alırım diye:halay:ben bebek mamasında çare bulmuştum.

Bende senelerce o doktor bu doktor gezenlerdenim kilo almak için bi ara öyleydi yani ne vitaminler ne haplar ne listeler işe yaramıyordu ta ki bi doktorun bebek maması ye bildiğimiz kavanozlarda satılan mamalardan diyene kadar çantamda mamalarla geziyordum sürekli ve kısa zamanda bana kilo aldırmıştı.Düşün geceye alarm kurup yatardım gece yiyip yatıyım belki kilo alırım diye:halay:ben bebek mamasında çare bulmuştum.
Pekala hemen alıyorum o zaman mamadan 😉 teşekkür ederim

Yok ben hiç çelimsiz olmadım çok zayıfken bile boydan kurtarıyordum ama zayıflık bazılarını çok çelimsiz gösteriyor ve kilo almak istemelerini anlıyorum. Asıl ayy ne güz zayıfsın biz vermeye çalışıyoruz diyenleri anlamıyorum🤷🏻‍♀️ Doğrudur istisnaları vardır ama ben yine de gen etkisine çok inanıyorum🤗
Aslında çok zayıf olmakta hastalık getiriyor bilmiyorlar malesef.

endokronoloji ve metabolizma diye bir bölüm varya metabolizma doktoru oraya gözüktün mü?benim de çok yakın bir arkadaşım var tığ gibi, sıskacık, rüzgarda uçacak ama yediklerini görsen ağzın açık kalır.tek öğünde bütün somun ekmeğinden tut 2'şer porsiyon tatlısına kadar yer ama zor doyar.meğerse çift metabolizması varmış asla kilo alamayacak :dua:
Yok o kadar sıkıntılı değil durumum hatta çelimsiz de değilim ama biraz daha almak istiyorum çünkü çok çabuk veriyorum. Yersem alıyorum ama çoğu zaman canım pek yemek istemiyo. Diyeti de zorla yiyorum.

dıyetısyene gıdın kesın kılo alırsınız
onlar 6 ögün vererek uzun vadede leptını bozdugundan bırde ılla karbonhıdrat alman gerekıyor ekmek yemek zorundasın deyıp glutene bogduklarından kılo almamanız mumkun degıl :)

ama ben olsam squat yapardım
kasları guzel sekıllendırıyor yag olarak artıs olacagına kas olarak artıs olsun :KK66:

bobrek ustu bezlerınız fazla mı calısıyor ona da bır baktırın bu arada
Squat iyi fikir teşekkür ederim canım

X