Kıl dönmesi mi yağ bezesi mi?

Mutlu2890

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2019
1.898
1.378
33
Merhabalar.
Kalçamın sağ tarafında vajinadan makata doğru giden kısımda misket büyüklüğünde beze var..Ve aşağılara doğru ilerliyor ve acayip acıyor.

Lazer günüm iptal olunca jiketle temizlik yapayım dedim.Ondan mı oldu acaba..Makinanın pili bitmişti almaya üşendim.çok pişmanım.Canım çok yanıyor.Otururken acı çekiyorum.

Doktora gideceğim de çok utanıyorum..

Kendiliğinden geçer mi?
Uç verse yine iyi ama uç da yok..

Kıl dönmesidir merak etmeyin o bölgedeki kıl dönmesi daha geniş bir alanı kapsar
Eğer çok rahatsız oluyorsanız eczaneden kara merhem alıp üzerine sürebilirsiniz bu şekilde enfeksiyon bir toplanıp patlar rahatlarsınız biraz.. Veya bekleyin kendi kendine de zamanla dağılır inşAllah merak etmeyin

Vajina etrafındaki kılları kestikten sonra olduysa büyük ihtimal kıl dönmesidir.

Kıl dönmesidir merak etmeyin o bölgedeki kıl dönmesi daha geniş bir alanı kapsar
Eğer çok rahatsız oluyorsanız eczaneden kara merhem alıp üzerine sürebilirsiniz bu şekilde enfeksiyon bir toplanıp patlar rahatlarsınız biraz.. Veya bekleyin kendi kendine de zamanla dağılır inşAllah merak etmeyin
Önce sirke sürdüm,acayip acıdı ve ıç vermiş.
Regl oldum sandım.
kokulu ve yoğun bir kanama oldu.
O bölgeyi temizledikten sonra kantoron sürdüm.Acayip iyi geldi anında ağrıyı kesti.
Şişlik yüzde seksen indi ama tamamen kaybolmadı hemüz.

Bende de 6 yıldır vardı tam dediğin yerde vardı eskiden küçüktü de bu yıl büyüdüğünü fark ettim aynanın karşısına oturdum sıktım acıdı ama acısını aldırmadam hem kıl hem yağ aşırı da kötü kokuyordu sıkıp boşalttım

Merhabalar.
Kalçamın sağ tarafında vajinadan makata doğru giden kısımda misket büyüklüğünde beze var..Ve aşağılara doğru ilerliyor ve acayip acıyor.

Lazer günüm iptal olunca jiketle temizlik yapayım dedim.Ondan mı oldu acaba..Makinanın pili bitmişti almaya üşendim.çok pişmanım.Canım çok yanıyor.Otururken acı çekiyorum.

Doktora gideceğim de çok utanıyorum..

Kendiliğinden geçer mi?
Uç verse yine iyi ama uç da yok..
Güçlü bi şekilde sıkmayı dene bi yerden boşalmaya başlayacaktır

Bende de 6 yıldır vardı tam dediğin yerde vardı eskiden küçüktü de bu yıl büyüdüğünü fark ettim aynanın karşısına oturdum sıktım acıdı ama acısını aldırmadam hem kıl hem yağ aşırı da kötü kokuyordu sıkıp boşalttım
Önce sirke sürdüm,acayip acıdı ve ıç vermiş.
Regl oldum sandım.
kokulu ve yoğun bir kanama oldu.
O bölgeyi temizledikten sonra kantoron sürdüm.Acayip iyi geldi anında ağrıyı kesti.
Şişlik yüzde seksen indi ama tamamen kaybolmadı hemüz.
Bu tip iltihaplı durumlara tentürdiyot da iyi gelir Tırnak batması olduğunda sürüyorum hemen kurutuyor orayı . Tentürdiyot ya da batticon da iş görür bence ☺️

X