Key listesi

R

rüzgardakitoz

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi rüzgardakitoz
arkdaşları bu konut edindirme listeleri hakkında bilgi alan varmı ya da listede ismi olduğunu öğrenen bende haziranın başından beri bakıyorum açıklandı diyor ama liste yok bugün ziraat banaksını aradık şubelere gidilmesi gerkiyormuş listede olup olmadğını öğrenemk için bir bilginiz var mı sizlerin??

canım key ödeneleri yine ertelendi ağustosun ortalarına kalmış bakan öyle açıklama yapmış ödeyecekleri filan yok zaten bu paraları...

arkadaşlar son ertelenme idi temmuz 7 de liste verilip ödeme başlıcak bilginize

listeler açıklanmış diye her gazetede haber çıkıyor arıyorsun lisetler yok saçma bişe bizi oynatıyorlar yine....

canım 7 temmuzdaki ödemeler ertelendi işte ağustosun ortalarına doğru diye açıklama yapıldı ama hiç umudum yok yani benimde canım babamındasenağlamasenağlama

Vercekleri üç kuruş para, amaç insanları sürekli mağdur etmek .Sanki dünyaları vercekler ? Bu kaçıncı erteleme , gerçekten ayıp ,İnsanlar şu kadarcık parayı bekledikleri için utanıyor, ama onları mağdur edenlerin yüzleri kızarmıyor

niye kızarsınki oylarla halk getirdi onları başımıza elektrik zammı yüzde 21 ama asgari ücret yüzde beş artıyor böyle birülkeyiz key ödemeleride tamamen yılan hikayesine döndü insanları mağdur etmekten başka bişey değil insanlar hakları olan parayı istiyorlar yaaa!!!!

tekrar mı ertelendi. bundan haberimiz yok. bizde temmuzda alacağız diye bekliyoruz. aslında fazla şaşırmamada gerek yok.olacağı buydu. ağustostada vermezler.

7 Temmuzda ödenmeye Başlayacakmiş Arkadaşlar...

evt 7temmuzdaymış siz ne kadar alıcanızı biliyomusunuz yada nerden öğreniyoruz

KEY ödemeleri 2 ay daha ertelendi

Hazineden sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Şimşek'e konuyla ilgili sıkıntıları ilettiklerini belirten Zeki Sayın, ''Sayın bakanımızdan iki ay daha süre istedik. O da daha fazla insanın bu haktan yararlanabilmesi için 2 aylık süre uzatma yetkisini kullandı. Bu çerçevede Temmuz ayı sonuna kadar daha kurumlardan evrak alacağız'' dedi.
alıntı sabah gazetesi

evet birde bankalar bu verilen paralara göz koymuş diyte okudum key prası yattığı an vergi alacaklarmış felan kesintilere uğrabilirmiş ... bu yüzdende yasa çıkaracaklarmış daha bakalım babam yarın bir ziraat şubesine gitsinde öğrendiklerimi buraya yazarım...

verecekleri iki kuruş ne kadar da uzattılar yaaaaa...
ama kendilerine olsaydı şimdiye kadar 10 bin sefer almışlardı...

ödemelerin başlayacağı tarih 28 temmuz deniliyor ve site yapım aşamasındaymış ancak ödemeler başladıktan sonra yayınlanacakmış kimin ne kadar alacağı yada almayacağı.inşallah denildiği gibi olurda insanların hevesleri kalmaz kursağında.

allahım yaaaaaa
bizden alacağı olsaydı devletn şimdiye kadar almışlardı vermeye gelince ne kadarda yavaşlar..

Hangi site bu bilen var mı? Nereden öğreniliyor?

ya arkadaşlar peki emekli ve çalışan arsında bir fark var mı? ben şimdilik sadece çalışanların alacağını duydum .. emekliler daha sonraymış sanırım ... bilen varsa lütfen yazabilirmisiniz?
ayrıca ssk lılar mı yoksa devlet memurlarımı bu tarihlerde alıcak yada her ikisi birlikte mi?

alacağınız para 1 ytl olursa gidip alırmısınız.:uhm:

X