Keske yiyerek kilo verseydik

kubrakrds

Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2023
387
198
27
Ne guzel olurdu değil mi hamburger yedikçe kilo vermek yada pizza yiyerek 2 aydır diyetteyim hep bu hayali ediyorum hergün hamburger vs tarzı yiyerek zayıflamak çok güzel olurdu

Bak ben bir elimde cips bir elimde çikolata detoks suyunun altını kapattım geldim dedim ki saçmalama yani detoksa saygın olsun bunları yerken detoks suyu içmek nedir dedim ve abur cuburu seçtim 😂😂😂😂😂

Ya valla 106 kiloydum 2 aydır diyette ve sporda 6 kilo vermişim bir kaç kere kaçamak yaptım kocam hamburgerci diyeyim bende hamburgwr aşığı biriyim ama yiyemiyorum en az 80 kiloya düşmem lazım ne yapıcam hiç bilmiyorum

Ya valla 106 kiloydum 2 aydır diyette ve sporda 6 kilo vermişim bir kaç kere kaçamak yaptım kocam hamburgerci diyeyim bende hamburgwr aşığı biriyim ama yiyemiyorum en az 80 kiloya düşmem lazım ne yapıcam hiç bilmiyorum
Hamburgerler kaçmıyor yine yersin önce hedefine ulaş vicdanın rahat şekilde yersin daha lezzetli olur

Valla 2 aydır sıkı diyetteyim giden 6 kilo oldu bilmiyorum yıllarca sürecek gibi
Bir doktor takibiyle mi sıkı diyettesiniz yani diyetisyene gittiniz mi ? Sıkı diyet yapıp ayda 3 vermişseniz belki değerlerinizde bir sorun vardır. Hoş aslında bir bir anda çokça kilo gitsin istiyoruz ama yağdan yakıp kalıcı şekilde olması daha mühim hızlı olmasından

yiyebilirsiniz neden olmasın kalori sınırı asilmadigi sürece. ya da fit tarifler yapabilirsiniz özellikle pizza. ekmek hakkınız varsa üstüne sürün salca sarımsak koyun zeytin peynir mısır hindi füme biber al sana pizza işte. yemeklere bu kadar öcü gözüyle bakmak doğru değil. zaten kilo vermenin olayı sadece kalori değil.

X