Kepçe Kulak Ameliyatı

trknsena

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Mart 2015
3
0
28
Merhaba arkadaşlar, iki hafta önce olduğum kepçe kulak ameliyatını sizlerle paylaşmak istedim. Bu ameliyat kulaklarımdan geçirdiğim ikinci ameliyatım oldu. Yaklaşık dört yıl önce olduğum ameliyattan sonuç alamayıp tekrar ameliyat olma kararı aldım. Ameliyatım Ankara Hastanesinde DOÇ DR. Gürcan Aslan tarafından yapıldı. Ameliyatın tek ama tek zor tarafı ameliyattan sonra kulağınıza ve başınıza sarılan sargının verdiği bir günlük ufak bir rahatsızlık ve hafif bir ağrı. Bunun dışında en ufak bir sorun yaşamadım ameliyatım çok başarılı geçti ve çok güzel sonuçlar aldım. Sargının çıktığı gün duşa bile girebiliyorsunuz :). Şu an kulağımda en ufak bir morluk, dikiş izi veya ameliyat olduğuma dair en ufak bir kanıt yok ve gayet doğallar. Hissettiğim herhangibir rahatsızlık da söz konusu değil. Olmak isteyip de kafasında acabalar olan herkese Gürcan Hocayı kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle saçlarımız açık gezemiyeceğimiz sıcaklar yaklaşırken bir düşünün derim... :)

slm canım geçmiş olsun senin adına sev,nd,m.hangi yöntemle oldun kestilermi yani.şuanda açılma ve benzeri sorunun olmamuştır inşallah.bir sorum daha olacak ücret ne ödedin acaba?şimdiden teşekkürler

X