Kedilerim 15 gün evde kalabilirler mi?

Iremizm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2022
222
165
30
Normal de farklı bir şehir de yaşıyorum, 15 günlüğüne ailemin yanına geldim. Bu arada eşim memur bir hafta gece bir hafta gündüz çalışıyor gibi bir şey. İki kedim de bana daha fazla alışkın. Eşim ilgilenecek ama yokum diye hasta falan olurlar mı acaba? Erken mi gitsem 😿

Ayy başlıktan mama su koyup bir başlarına bıraktınız diye düşündüm çok korktum 🥲 İki kedi olması avantaj, eşiniz yokken gün içinde birbirlerine arkadaş da olurlar. Bence kediler çok fazla insana bağımlı değiller. Elbette sizi özleyecekler ama ben hasta olacaklarını sanmıyorum. Eşiniz de davranışlarında falan bir gariplik hissederse söyler zaten. İçinizi rahat tutun bence🤗 13 yaşında kedim var benim de, 2 aylıktan beri bizde. Çok kez uzun süre ayrıldık :)

Ayy başlıktan mama su koyup bir başlarına bıraktınız diye düşündüm çok korktum 🥲 İki kedi olması avantaj, eşiniz yokken gün içinde birbirlerine arkadaş da olurlar. Bence kediler çok fazla insana bağımlı değiller. Elbette sizi özleyecekler ama ben hasta olacaklarını sanmıyorum. Eşiniz de davranışlarında falan bir gariplik hissederse söyler zaten. İçinizi rahat tutun bence🤗 13 yaşında kedim var benim de, 2 aylıktan beri bizde. Çok kez uzun süre ayrıldık :)
Yook yok asla bırakmam büyük kesimden biraz korkuyor belki o yüzden depresyona girer diye korktum

Benim kedim evde tek asla durmuyor. Kapıda ağlamaya başlıyor. Biz dışarıya çıkarken bile yanımızda götürüyoruz. Biraz fazla velet. Bizde keşke başında yanına bir arkadaş alsaydık. İkisi olunca evde daha rahat duruyorlar.

Eklentiler

• 37B0AFCB-D699-4B85-B0AD-EAC1A54B8FB2.jpeg
    37B0AFCB-D699-4B85-B0AD-EAC1A54B8FB2.jpeg
    109,1 KB · Görüntüleme: 52
X