Kedi'ile yeni baştan FİT olmaya başlıyoruz :)

Merhabalar dicem ama 🙈 gece oldu ve ben iki gün ortadan kayboldum.. bu arada hoşgeldin canım❤️
tatil iyi geçmiştir umarım.. misafirlerim vardı yazamadım hiç giremedim bide şifreyi unuttum😁 hepten kaldı.. ben bu ara kaçırdım arada desem 🙈🙈 bunları utanarak söylüyorum ama onlar yerken ben bakamadım😫.. Tekrar devam ediyorum İnşAllah kaldığım yerden😊

Merhabalar dicem ama 🙈 gece oldu ve ben iki gün ortadan kayboldum.. bu arada hoşgeldin canım❤
tatil iyi geçmiştir umarım.. misafirlerim vardı yazamadım hiç giremedim bide şifreyi unuttum😁 hepten kaldı.. ben bu ara kaçırdım arada desem 🙈🙈 bunları utanarak söylüyorum ama onlar yerken ben bakamadım😫.. Tekrar devam ediyorum İnşAllah kaldığım yerden😊
Afiyet olsun sefan olsun kaldığın yerden devam etmek önemli 💋

Tavuklu bulgur pilavı
Mercimekli salata, naneli yoğurt ile öğle yemeği yemem lazım geldiğini hatırladım :KK25:
15986081353147048037842583786004.jpg

0
tavukkkklu pilav harika gözüküyor 😍😍😍😍😍 tarifi varmı ekstra püf noktası vs yaa çok harika bayıldım
Yavrum şöyle,
Bulguru 1 su bardağı süzgece koy yıka, aşağı yukarı yarım dan 1 tık az zeytin yağı 1 kaşık ta tereyağı koy tencereye 1 tane soğan yemeklik doğra at tavukları küp küp doğra at 5 10 dk tavukları kavur sonra 1.5 tatlı kaşığı salça kavur bulguru koy, dsmak zevkine göre tuz ekle beni üstünü 1 parmak geçecek ılık su ekle kaynayınca ortadan 1 tık az kıs altını gel git az karıştır suyunu çekip kuruyunca kapat 30 dk peçete kapat kapatın altına bitti gitti. Çok lezzetli oluyor.

0

Yavrum şöyle,
Bulguru 1 su bardağı süzgece koy yıka, aşağı yukarı yarım dan 1 tık az zeytin yağı 1 kaşık ta tereyağı koy tencereye 1 tane soğan yemeklik doğra at tavukları küp küp doğra at 5 10 dk tavukları kavur sonra 1.5 tatlı kaşığı salça kavur bulguru koy, dsmak zevkine göre tuz ekle beni üstünü 1 parmak geçecek ılık su ekle kaynayınca ortadan 1 tık az kıs altını gel git az karıştır suyunu çekip kuruyunca kapat 30 dk peçete kapat kapatın altına bitti gitti. Çok lezzetli oluyor.
Aşağı yukarı yarım ÇAY bardağından biraz az olacak yarım kalmış cümle..

0

Yavrum şöyle,
ssaldim yarın deniyim😍😍

Akşam yemeğim ❤️
Sabah 11 de 2 yumurtayla Maydonoz lu omlet yaptım 3 wasa labne sade kahve.
Akşam 5 de 1 tabak yoğurtlu makarna.
8 de aşağıdaki menüyü yedim.
50 dk egzersiz yaptım. ❤️
IMG_20200829_194230.jpg

X